اطمینان رئیس باشگاه پاری سن ژرمن از ماندن ام‌باپه
اطمینان رئیس باشگاه پاری سن ژرمن از ماندن ام‌باپه

رئیس باشگاه پاری سن ژرمن با اطمینان گفت که ام‌باپه قراردادش را تمدید می کند و در تیم باقی خواهد ماند. به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از کانال پلاس، قرارداد کیلیان ام‌باپه تابستان سال ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید. این بازیکن جوان سخت مورد توجه رئال مادرید است. او قراردادش را تمدید نکرده […]

رئیس باشگاه پاری سن ژرمن با اطمینان گفت که ام‌باپه قراردادش را تمدید می کند و در تیم باقی خواهد ماند.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از کانال پلاس، قرارداد کیلیان ام‌باپه تابستان سال ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید. این بازیکن جوان سخت مورد توجه رئال مادرید است. او قراردادش را تمدید نکرده و پاری سن ژرمن اگر می خواهد که مجانی این فوق ستاره خود را از دست ندهد باید تا تابستان تکلیف او را مشخص کند.

ناصر الخلیفی خیال هواداران تیمش را درباره ام‌باپه راحت کرد. او گفت: از نظر من ام‌باپه بازیکنان پاری سن ژرمن باقی خواهد ماند. من اصلا نگران این موضوع نیستم چرا که اطمینان دارم او در تیم می ماند.

رئیس باشگاه پاری سن ژرمن درباره ناکامی تیمش در کسب عنوان قهرمانی در لیگ گفت: از اینکه نتوانستیم جام را بالای سر بریم ناراحت هستم. احساس ناکامی می کنیم. باید این قهرمانی را به باشگاه لیل تبریک گفت. آنها با تلاش ریاست جدید به این دستاورد مهم دست پیدا کردند.