توضیح باشگاه استقلال درباره جدایی میلیچ از جمع آبی‌پوشان
توضیح باشگاه استقلال درباره جدایی میلیچ از جمع آبی‌پوشان

باشگاه استقلال توضیحات در خصوص ترک ایران توسط هرویه میلیچ توضیحاتی ارائه داد. به گزارش حاشیه ورزش، بیانیه باشگاه استقلال در خصوص جدایی هرویه میلیچ به شرح زیر است: ۱- هرویه میلیچ مدافع هافبک کروات تیم استقلال رقمی از باشگاه استقلال طلب دارد و در عین حال ارقام غیر متعارف و غیر قابل قبولی را […]

باشگاه استقلال توضیحات در خصوص ترک ایران توسط هرویه میلیچ توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش حاشیه ورزش، بیانیه باشگاه استقلال در خصوص جدایی هرویه میلیچ به شرح زیر است:

۱- هرویه میلیچ مدافع هافبک کروات تیم استقلال رقمی از باشگاه استقلال طلب دارد و در عین حال ارقام غیر متعارف و غیر قابل قبولی را به عنوان خسارت دیرکرد مطالبه کرده است.

۲- در هفته‌های اخیر تلاش زیاد شد تا با مدیر برنامه‌های میلیچ توافق صورت بگیرد ولی تقاضای غیر متعارف برای سود دیرکرد دریافت اصل پول از سوی این بازیکن، مانع پیشرفت مذاکرات شد و عملا یک بن‌بست در اینجا شکل گرفت.

نکته قابل توجه بعدی این است که وکیل میلیچ و رادوشوویچ یک نفر هستند و سناریویی که برای دروازه‌بان پرسپولیس و تمدید قرارداد ۳ ساله‌اش در جریان بود، در استقلال هم در حال اجرا بود.

۳- با درخواست میلیچ، باشگاه استقلال دو روز پیش مجوز اقامت و ویزای کار او را تا اواسط شهریور تمدید کرد و اینکه او به یک‌باره ایران را ترک کرده هم مسبوق به سابقه و هم در نوع خود جالب توجه است.

٤- باشگاه استقلال در تمدید یا عقد قراردادها تنها منافع بلند مدت باشگاه را در نظر می‌گیرد و زیر بار خواسته‌های غیر قانونی و غیرمتعارف و باج خواهی نخواهد رفت.