دربی حذفی مانع حضور در لیگ قهرمانان آسیا !
دربی حذفی مانع حضور در لیگ قهرمانان آسیا !

حاشیه ورزش: با توجه به شرایط عارف غلامی، باشگاه استقلال به احتمال فراوان نام او را از فهرست بازیکنان آسیایی خود نیز خارج می‌کند. اگرچه استقلال توانست دربی را به سود خود تمام کند ولی قطعاً این مسابقه برای عارف غلامی به جدالی فوق‌العاده تلخ بدل شد چون به واسطه مصدومیت سنگین باید چند ماهی […]

حاشیه ورزش: با توجه به شرایط عارف غلامی، باشگاه استقلال به احتمال فراوان نام او را از فهرست بازیکنان آسیایی خود نیز خارج می‌کند.

اگرچه استقلال توانست دربی را به سود خود تمام کند ولی قطعاً این مسابقه برای عارف غلامی به جدالی فوق‌العاده تلخ بدل شد چون به واسطه مصدومیت سنگین باید چند ماهی را دور از میادین سپری کند و این مسئله برای مدافعی که تازه به جمع ملی‌پوشان کشورمان نیز اضافه شده بود، قطعاً دردآور است.

با توجه به شرایط غلامی، باشگاه استقلال به احتمال فراوان نام او را از فهرست بازیکنان آسیایی خود نیز خارج می‌کند تا بتواند برای جدال مقابل الهلال عربستان و ادامه پیکارهای آسیایی (در صورت حذف کردن الهلال) یک بازیکن دیگر در لیست لیگ قهرمانان قرار بدهد.

طبق قانون، تمام تیم‌ها می‌توانند قبل از آغاز مراحل حذفی لیگ قهرمانان، فهرست بازیکنان خود را در مقایسه با لیستی که برای مرحله گروهی ارائه کرده بودند، عوض کنند ولی تغییر نام نفرات در خلال برگزاری دور حذفی تابع قوانین بسیار سخت و پیچیده است.