زوج جنجالی فوتبال دوباره ازدواج می‌کنند
زوج جنجالی فوتبال دوباره ازدواج می‌کنند
زندگی شما را به موقعیت‌هایی می‌برد که در آن موقعیت‌های پیچیده، عشق واقعی را می‌بینید.

به گزارش حاشیه ورزش ، واندا نارا و مائورو ایکاردی در ژوئن ۲۰۱۴ ازدواج کردند. این ازدواج یک مراسم بزرگ بود که در آرژانتین برگزار شد و جزئیات آن مدت‌ها سر زبان‌ها بود.

نارا لباسی از برند الکساندر مک‌کوئین به تن داشت و کفش‌های لویی ویتون پوشیده بود. اگرچه این مراسم ازدواج خاص بود اما تصمیمی که این دو دارند، از ازدواج قبلی آن‌ها پرسروصداتر است.

این زوج در ماه‌های اخیر بیش از هر زمان دیگری به دیگر نزدیک‌تر به نظر می‌رسد. ماجرای ادعای خیانت ایکاردی با یک مدل سرشناس پشت سر گذاشته شده و هر دو با هم سعی می‌کنند بر بیماری واندا نارا غلبه کنند.

این زن جوان مبتلا به سرطان خون تشخیص داده شد و تحت درمان است. این یک خبر قابل توجه است: نارا و ایکاردی می‌خواهند عهد خود را تجدید کنند!

نارا در مصاحبه‌ای با مجله Gente پیشنهاد ازدواج جدید با همسرش را تایید کرده است. به گفته او این هدیه‌ای است که ایکاردی برای جشن گرفتن ۱۰ سال زندگی مشترکشان در نظر گرفته است.

مدل آرژانتینی توضیح داد: “او پس از ۱۰ سال زندگی مشترک دوباره از من خواستگاری کرد. ما هنوز چیزی را مشخص نکرده‌ایم اما دریافت پیشنهاد از سوی او بسیار زیبا بود. من این را به صورت مسلم می‌دانم که مراسم در آرژانتین خواهد بود. تنها چیزی که در حال حاضر مشخص است این بوده که کریسمس را در اروپا بگذرانیم. چیزی که در این چند وقت اخیر آموخته‌ام این است که از زمان حال لذت زیادی ببرم و کمتر برنامه‌ریزی کنم.”

واندا نارا درباره پیشنهاد ایکاردی و وضعیت خودش اضافه کرد: “هنگامی که ازدواج می‌کنید، می‌بینید تعهد شما چقدر واقعی است که هم در سلامت و هم در بیماری یکدیگر را همراهی کنید. زیباترین چیزی که در این ۱۰ سال زندگی مشترک از مائورو دیدم، زمانی بود که مشخص شد به بیماری مبتلا شده‌ام. به یاد دارم که یک شب خواب بودم و حدود چهار صبح از خواب بیدار شدم و دیدم مائورو با تلفن به دنبال جایی برای درمان من است. من واقعا با چالش بدی رو به رو شده‌ام. البته زندگی شما را به موقعیت‌هایی می‌برد که در آن موقعیت‌های پیچیده، عشق واقعی را می‌بینید.”

منبع :همشهری آنلاین 

  • منبع خبر : همشهری آنلاین