سومین تست دوپینگ در انتظار ورزشکاران اعزامی ایران به المپیک
سومین تست دوپینگ در انتظار ورزشکاران اعزامی ایران به المپیک

وزارت ورزش و جوانان به ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (نادو) تاکید کرد که تا پیش از اعزام کاروان المپیک و پاراالمپیک ایران به توکیو، در راستای انجام سومین مرحله تست دوپینگ از ورزشکاران اعزامی اقدام کند. به گزارش حاشیه ورزش، تاکنون از تمامی المپیکی ها و پارالمپیکی ها ۲ مرتبه تست دوپینگ گرفته شده […]

وزارت ورزش و جوانان به ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (نادو) تاکید کرد که تا پیش از اعزام کاروان المپیک و پاراالمپیک ایران به توکیو، در راستای انجام سومین مرحله تست دوپینگ از ورزشکاران اعزامی اقدام کند.

به گزارش حاشیه ورزش، تاکنون از تمامی المپیکی ها و پارالمپیکی ها ۲ مرتبه تست دوپینگ گرفته شده است و در راستای مراقبت ویژه از المپین ها، از سوی وزارت ورزش و جوانان به ستاد ملی مبارزه با دوپینگ تاکید شد تا سومین مرحله تست دوپینگ از کاروان اعزامی به توکیو در روزها و هفته های منتهی به اعزام گرفته شود.

در جلسه برگزار شده از سوی معاون وزیر ورزش و جوانان به عنوان رییس ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (نادو) به دبیر این ستاد که رییس فدراسیون پزشکی ورزشی است تاکید شد تا سومین مرحله از تست دوپینگ ورزشکاران اعزامی به المپیک توکیو در آینده ای نزدیک و قبل از اعزام در دستورکار قرار گیرد.

غلامرضا نوروزی، رییس فدراسیون پزشکی ورزشی در گفت‌وگو با حاشیه ورزش اعلام کرد که دوپینگ مرتبط با برگزاری مسابقات است و همزمان با انجام تمرینات و مسابقات این موضوع به جدیت پیگیری می شود تا ورزشی پاک و عاری از دوپینگ داشته باشیم و بتوانیم به بهترین شکل ممکن ورزشکاران خود را به المپیک توکیو اعزام کنیم