قهر دسته‌جمعی هواداران میلان در سن‌سیرو
قهر دسته‌جمعی هواداران میلان در سن‌سیرو
گروه گسترده‌ای از هواداران میلان پیش از به صدا در آمدن سوت پایان بازی با اینتر اقدام به ترک ورزشگاه کردند.

به گزارش حاشیه ورزش

میلان بعد از 16 سال جواز صعود به جمع 4 تیم نهایی چمپیونزلیگ را کسب کرد و حریف اینتر در مرحله نیمه نهایی شد. هواداران این تیم که بعد از سال‌های طولانی امیدوار به قدرت‌نمایی دوباره در اروپا شده بودند، امشب در دیدار رفت مقابل اینتر حضور پرشوری در ورزشگاه سن‌سیرو داشتند و فضایی مخوف برای تیم حریف ایجاد کردند؛ البته شاگردان سیمونه اینزاگی بی‌توجه به چنین فضایی با یک شروع توفانی 2-0 برنده شدند.

دروازه میلان در 11 دقیقه ابتدایی بازی دو بار باز شد و تلاش شاگردان استفانو پیولی برای جبران این دو گل طی 80 دقیقه باقی‌مانده حاصلی در پی نداشت تا آنها کار سختی برای صعود به فینال در بازی برگشت داشته باشند.

هواداران میلان که با بنرها و پرچم‌های پرتعداد خود جشنی ماندگار در لحظه به صدا در آمدن سوت پایان بازی را متصور بودند، با نمایش ضعیف بازیکنان تیم ناامید شدند و تعداد زیادی از آنها پیش از پایان بازی اقدام به ترک ورزشگاه کردند.

ترک ورزشگاه پیش از پایان بازی در چنین دیدار حساس و مهمی نشان از عمق ناراحتی و نارضایتی هواداران میلان از عملکرد شاگردان استفانو پیولی دارد. آنها با ناامیدی ورزشگاه را ترک کردند و حتی حاضر نشدند تا آخر بازی نمایش ضعیف تیم محبوبشان را تماشا کنند.