کشتی فرنگی المپیک؛ گرایی با پیروزی آغاز کرد
کشتی فرنگی المپیک؛ گرایی با پیروزی آغاز کرد
«محمدرضا گرایی» فرنگی‌کار وزن ۶۷ کیلوگرم کشورمان در مبارزه نخست خود در بازی‌های المپیک حریفی از کلمبیا را با امتیاز عالی شکست داد و به یک چهارم نهایی راه یافت.

به گزارش حاشیه ورزش، پیکارهای کشتی فرنگی بازی‌های المپیک ۱۰ مرداد ماه آغاز و ۱۳ مرداد به کار خود پایان می‌دهد. این پیکارها از ساعت ۶:۳۰ به وقت ایران در سالن ماکوهاری مسه توکیو آغاز می‌شود.

در سه وزن دوم المپیکی کشتی فرنگی تیم ایران تنها در وزن ۶۷ کیلوگرم نماینده دارد که محمدرضا گرایی امروز (سه‌شنبه) به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

گرایی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم جولیان آکود از کلمبیا را ۸ بر صفر شکست داد.

او در مرحله یک چهارم نهایی باید با فرانک استابلر از آلمان (دارنده ۳ طلا و ۲ برنز قهرمانی جهان/ برنز بازی‌های اروپایی/ ۲ طلا و یک برنز قهرمانی اروپا) مبارزه کند.

استابلر موفق شد با نتیجه ۴ بر یک ماته نمس از صربستان (برنز قهرمانی جهان/ برنز بازی‌های اروپایی/ طلای قهرمانی اروپا) را شکست دهد و حریف گرایی در مرحله بعد شود.

در این وزن ۱۷ نفر حضور دارند. در گروه گرایی اسماعیل بوررو قهرمان جهان و المپیک از کوبا در عین ناباوری با نتیجه ۳ بر ۲ برابر راماز زویدزه دارنده نقره امیدهای جهان از گرجستان مغلوب شد و یکی از حوادث این دوره از پیکارها را رقم زد.

  • منبع خبر : ایرنا