آخرین وضعیت ستاره کوبایی والیبال لهستان پس از اتفاق ناگوار
آخرین وضعیت ستاره کوبایی والیبال لهستان پس از اتفاق ناگوار
هم‌تیمی لئون می‌گوید که او در تمرین پنجشنبه با تیم حضور نداشته و در حال ریکاوری است.

به گزارش حاشیه ورزش ، در فینال سوپرکاپ ایتالیا دو تیم لوبه و پروجا به مصاف هم رفتند که در این بازی برای ستاره والیبال جهان اتفاق ناگواری رخ داد. ویلفردو لئون ستاره لهستانی- کوبایی دنیا به دلیل لیز خوردن و برخورد پشت سرش با زمین بیهوش شد. این اتفاق که در ست پنجم این مسابقه برای فوق ستاره لهستانی پروجا رخ داده بود باعث شوکه شدن تماشاگران شد.

کمیل سمنیوک همبازی لئون درباره آخرین وضعیت او گفت: لئون اکنون حال خوبی دارد. سوپرکاپ ایتالیا تورنمنت سختی برای ما بود. بازی در نیمه نهایی و رقابت در بازی بعدی روز بعد آسان نبود. ما از این موفقیت بسیار خرسندیم. این بهترین سطح ما نبود، اما مهمترین نکته این است که بردیم.

او ادامه داد: لئون در ابتدا خیلی به من کمک کرد تا در تیم جا بیفتم. الان احساس می کنم ایتالیا خانه من است. خوشحالم که جو بسیار خوبی در تیم داریم. با این حال، هنوز نمی توانم به رانندگی با ماشین در ایتالیا عادت کنم. آنها سبک کمی متفاوت دارند؛ اصلا از چراغ راهنما استفاده نمی‌کنند. شما باید همیشه مراقب باشید. علاوه بر این، خوشحالم. باید بگویم که هوا زیبا بوده و مردم بسیار خوب هستند.

ملی پوش والیبال لهستان ادامه داد: لئون وضعیت خوبی دارد. این بازیکن پنجشنبه با ما تمرین نکرد که باید بگویم این طبیعی است. او به زمان و استراحت نیاز دارد.