آرژانتین شایسته قهرمانی بود
آرژانتین شایسته قهرمانی بود
سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه از عملکرد تیمش در دیدار فینال جام جهانی راضی نیست. او به آرژانتینی ها این قهرمانی را تبریک گفت.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از اکیپ، تیم ملی فوتبال فرانسه نتوانست از عنوان قهرمانی خود در جام جهانی دفاع کند. فرانسه در بازی فینال به مصاف آرژانتین رفت و در ضربات پنالتی شکست خورد.

دیدیه دشان در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی بسیار خوبی بود. متاسفانه به دلایل متخلفی خوب نبودیم. به ویژه در نیمه نخست که ناامید کننده ظاهر شدیم و با دو گل شکست خوردیم. در نیمه دوم عملکرد بهتری از خود نشان دادیم و با تعویض های که داشتیم به بازی برگشتیم.

او ادامه داد: شکست تلخی بود. شکست در ضربات پنالتی همیشه سخت است اما باید آن را قبول کرد. مصدومیت و بیماری باعث شد تا ما شرایط خوبی در این بازی نداشته باشیم. نباید فراموش کرد که برابر یک تیم بسیار خوب شکست خوردیم. آرژانتین سخت کوش بود و بازیکنان این تیم تلاش زیادی از خود نشان دادند. به آرژانتین این قهرمانی را تبریک می گویم. به هر حال باید شکست را قبول کرد. به نظرم آرژانتین خوش شانس بود و البته شایستگی قهرمانی را هم داشت.

دشان درباره بازیکنان خود گفت: به نظرم ما تیم بسیار خوبی داریم. این نسل دو فینال جام جهانی را تجربه کرده است و در آینده حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. فرانسه بازیکنان جوان بسیار باکیفیتی دارد و این می تواند کمک زیادی به تیم کمک کند.

او درباره جدایی ویا تمدید قراردادش گفت: فعلا تصمیمی نگرفته ام و باید با رئیس فدراسیون فوتبال در این زمینه صحبت کنم.