آغاز اردوی آزادکاران با حضور نفرات برتر جام تختی
آغاز اردوی آزادکاران با حضور نفرات برتر جام تختی
اردوی جدید تیم ملی کشتی آزاد در حالی اواسط هفته جاری آغاز می‌شود که برخی از نفرات برتر جام تختی هم در این تمرینات حضور خواهند داشت.

به گزارش حاشیه ورزش، با بسته شدن پرونده رقابتهای کشتی جام تختی و مشخص شدن نفرات برتر اوزان دهگانه، کادر فنی تیم ملی در نظر دارد برخی از نفرات برتر این جام را به اردوی آماده سازی دعوت کند.

ضمن اینکه نتایج رقابتهای جام تختی به عنوان یکی از مراحل انتخابی تیم ملی برای مسابقات جهانی ۲۰۲۱ نروژ محسوب می‌شود و به همین دلیل برخی از نفرات برتر به عنوان مدعی اعزام به مسابقات جهانی در لیست اولیه کادر فنی قرار گرفته اند.

اردوی قبلی تیم ملی کشتی آزاد روز جمعه به پایان رسید که قرار است اردوی بعدی آزادکاران از روز سه شنبه در خانه کشتی آغاز شود.

البته برخی از آزادکاران منتخب اواسط ماه جاری یک تورنمنت بین المللی و تدارکاتی را نیز در دستور کار دارند. بر این اساس مصطفی حسین‌خانی و یونس امامی در ۷۴ کیلوگرم، علیرضا کریمی، محمدحسین محمدیان و علی شعبانی در ۹۷ کیلوگرم و امیرحسین زارع و امین طاهری در ۱۲۵ کیلوگرم طی روزهای ۱۸ و ۱۹ خرداد در تورنمنت بین المللی زیلکوفسکی لهستان به میدان خواهند رفت.