آغاز سومین مرحله اردوی تیم ملی هندبال زنان از بیستم تیر
آغاز سومین مرحله اردوی تیم ملی هندبال زنان از بیستم تیر

سومین مرحله از اردوی تیم ملی هندبال زنان از بیستم تیر به میزبانی مشهد آغاز خواهد شد. به گزارش حاشیه ورزش، سومین مرحله از اردوهای تیم ملی هندبال زنان از ۲۰ تا ۲۸ تیر با حضور ۲۴ بازیکن به میزبانی مشهد انجام خواهد شد. ملی‌پوشان هندبال ایران خود را برای رقابت‌های قهرمانی زنان آسیا و […]

سومین مرحله از اردوی تیم ملی هندبال زنان از بیستم تیر به میزبانی مشهد آغاز خواهد شد.

به گزارش حاشیه ورزش، سومین مرحله از اردوهای تیم ملی هندبال زنان از ۲۰ تا ۲۸ تیر با حضور ۲۴ بازیکن به میزبانی مشهد انجام خواهد شد.

ملی‌پوشان هندبال ایران خود را برای رقابت‌های قهرمانی زنان آسیا و انتخابی جهان که از اواخر شهریور به میزبانی کره جنوبی آغاز می‌شود آماده می‌کنند.

با اعلام کنفدراسیون آسیا در صورت حضور ۱۲ تیم در مسابقات قهرمانی آسیا ۶ تیم نخست جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب خواهند کرد. تیم ملی هندبال ایران در دوره قبل این مسابقات در رده ششم آسیا قرار گرفت.

پیش از این یک مرحله اردو با حضور ۶۰ ورزشکار در مشهد و یک مرحله اردو با حضور ۲۸ بازیکن در تهران انجام شده است و سومین مرحله اردوها مجددا به میزبانی اشتاد سازه مشهد انجام خواهد شد.

خدیجه قانع به عنوان مربی، عزت‌الله رزمگر به عنوان مدیر فنی، نشمین شافعیان به عنوان مشاور هدایت تیم ملی هندبال ایران را به عهده دارند.

تیم اشتاد سازه مشهد قهرمان فصل قبل لیگ هندبال ایران حمایت از تیم ملی هندبال زنان بزرگسالان و جوانان را به عهده دارد.

بازیکنان و کادر فنی تیم ملی هندبال زنان روز گذشته اولین مرحله واکسن کرونا را دریافت کردند و دو ماه بعد یعنی چند روز مانده به اعزام بایستی مرحله دوم واکسن را نیز دریافت کنند.