ابتلای هم‌تیمی‌های میلاد عبادی‌پور به کرونا
ابتلای هم‌تیمی‌های میلاد عبادی‌پور به کرونا
سه بازیکن والیبال اسکرا در لیگ والیبال لهستان به کرونا مبتلا شدند.

به گزارش حاشیه ورزش و با اعلام رسمی باشگاه والیبال اسکرا بلخاتوف لهستان، تست کرونای سه بازیکن این تیم مثبت شده و اکنون در قرنطینه به سر می برند.

تیم والیبال اسکرا بلخاتوف لهستان که در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های کاپ اروپا به مصاف نفتوچیمیک از بلغارستان رفته بود، قبل از سفر به بلغارستان تمام کادر فنی و بازیکنان تست کرونا داده که تست ۶ بازیکن مشکوک اعلام شد و برای همین تیم اسکرا با ترکیبی ناقص و هشت نفره راهی این مسابقات شد و توانست در یک بازی نزدیک ۳ بر ۲ حریفش را شکست دهد.

پس از مشکوک شدن تست ۶ بازیکن، بار دیگر تست کرونا از تیم گرفته شد که مشخص گردید سه بازیکن به کرونا مبتلا هستند.

طبق اعلام باشگاه بلخاتوف دو روز پس از اولین تست، بار دیگر از بازیکنان تست کرونا گرفته شد که این بار مشخص شد ۳ نفر به طور قطع به کرونا مبتلا هستند. باشگاه اسکرا اعلام کرده که همه این افراد قرنطینه شده اند و به دلیل منافع شخصی اطلاعات افراد مبتلا فاش نخواهد شد.

به گزارش ایسنا، باشگاه اسکرا در عین حال یادآوری کرده که تست کرونای سایر والیبالیست ها و اعضای کادرفنی که به بلغارستان پرواز کرده اند، منفی بوده است.

میلاد عبادی پور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران که برای اسکرا بازی می کند مقابل نماینده بلغارستان ظاهر شد و توانست ۱۱ امتیاز برای تیمش به دست بیاورد.