احتمال بازگشت هاشم زاده به تیم ملی فوتسال
احتمال بازگشت هاشم زاده به تیم ملی فوتسال

با پیوستن محمد کشاورز به تیم فوتسال گیتی پسند، احتمال بازگشت هاشم زاده به تیم ملی فوتسال ایران وجود دارد. به گزارش حاشیه ورزش، با پیوستن محمد کشاورز به گیتی پسند و حضور او روی نیمکت این تیم اصفهانی، پروسه حضور او در تیم ملی فوتسال منتفی شد. از مدت ها پیش بنا بود کشاورز […]

با پیوستن محمد کشاورز به تیم فوتسال گیتی پسند، احتمال بازگشت هاشم زاده به تیم ملی فوتسال ایران وجود دارد.

به گزارش حاشیه ورزش، با پیوستن محمد کشاورز به گیتی پسند و حضور او روی نیمکت این تیم اصفهانی، پروسه حضور او در تیم ملی فوتسال منتفی شد.

از مدت ها پیش بنا بود کشاورز به عنوان مربی در کنار ناظم الشریعه در تیم ملی فوتسال حاضر شود ما همزمان با روزهای ابتدایی تمرینات تیم ملی، خبری از او نشد تا درنهایت مشخص شود کشاورز به پیشنهاد تیم فوتسال گیتی پسند پاسخ مثبت داده است.

در این زمینه شنیده می شود شانس بازگشت هاشم زاده به تیم ملی فوتسال زیاد است.

او که چندسال در کادرفنی تیم ملی حضور داشت سال گذشته و پس از عدم دریافت مطالباتش از فدراسیون فوتبال، به پیشنهاد تیم گیتی پسند پاسخ مثبت داد و در کنار وحید شمسایی در این تیم حاضر شد.

حالا شنیده می شود احتمال اینکه هاشم زاده به تیم ملی برگردد زیاد است.با توجه به تجربه بالای هاشم زاده و اینکه سال ها در کادرفنی تیم ملی بوده و همچنین نیاز تیم ملی به یک مربی دیگر، هاشم زاده در آستانه بازگشت به نیمکت تیم ملی فوتسال قرار دارد.