احسان حدادی حتما به المپیک می‌رود/ در لیگ ریسک نمی‌کند
احسان حدادی حتما به المپیک می‌رود/ در لیگ ریسک نمی‌کند

هاشم صیامی می‌گوید هدف احسان حدادی از حضور در لیگ ارزیابی فنی و جسمی خود است و حتما به المپیک توکیو اعزام می‌شود. به گزارش حاشیه ورزش، احسان حدادی قرار است در مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور که ۲۶ و ۲۷ تیر برگزار می‌شود، شرکت و خود را ارزیابی کند. البته شنیده شده در صورتی […]

هاشم صیامی می‌گوید هدف احسان حدادی از حضور در لیگ ارزیابی فنی و جسمی خود است و حتما به المپیک توکیو اعزام می‌شود.

به گزارش حاشیه ورزش، احسان حدادی قرار است در مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور که ۲۶ و ۲۷ تیر برگزار می‌شود، شرکت و خود را ارزیابی کند. البته شنیده شده در صورتی که حدادی از وضعیت رکوردی خود راضی نباشد یا مصدومیت دیسک کمرش امکان پرتاب‌های بلند را به او ندهد، از اعزام به توکیو منصرف شود اما رئیس فدراسیون دوومیدانی این موضوع را تکذیب کرد.

هاشم صیامی در گفت‌وگو با حاشیه ورزش به حضور حدادی در لیگ اشاره و بیان کرد:  می‌خواهد در لیگ شرکت کند تا وضعیت جسمی و فنی خود را مورد ارزیابی قرار دهد. اما هر جور هم پرتاب کند به المپیک می‌رود. قرار بود تا المپیک چندین پرتاب داشته باشد اما مربی و پزشکان به او توصیه کردند تعداد پرتاب‌های بلندش را کم کند. در لیگ هم ریسک نمی‌کند و فشار زیادی به خود نمی‌آورد.

او افزود: حدادی ۱۰۰ درصد و باتمام انرژی در المپیک شرکت می‌کند. می‌گوید تلاش می‌کنم تا پرتابی در شان خودم داشته باشم.

رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد حسن تفتیان که در اردوی فرانسه به سرمی‌برد، گفت:  دو روز دیگر به ایران برمی‌گردد. او با باشگاه پلیمرخلیج فارس قرارداد دارد اما نمی‌دانم در لیگ شرکت می‌کند یا نه. اگر مربی‌اش اجازه بدهد در لیگ هم مسابقه می‌دهد.