اخراج انگابت در بازی با آلمان
اخراج انگابت در بازی با آلمان
فاروین انگاپت ستاره والیبال جهان و فرانسه پس از واکنش عصبی به داور در جریان رقابت‌های قهرمانی اروپا، با کارت قرمز جریمه شد.

به گزارش  حاشیه ورزش ، درجریان رقابت‌های روز ششم مسابقات قهرمانی اروپا ۲۰۲۱، تیم ملی فرانسه مقابل تیم ملی آلمان قرار گرفت. والیبال فرانسه در پایان این بازی موفق شد با نتیجه ۳ بر یک بازی را به سود خود به اتمام برساند.

تیم ملی والیبال فرانسه نتوانست در ست دوم مقابل آلمان موفق عمل کند چرا که بازیکنان فرانسه با نتیجه ۱۵- ۲۵ شکست خوردند. هنگامی که این رقابت ۴- ۱۷ به سود آلمان بود،  اروین انگاپت ستاره والیبال جهان و فرانسه پس از یک سری خطا به عملکرد داور معترض شد و به دلیل  واکنش عصبی کارت قرمز دریافت کرد.

باتوجه به این‌که اختلاف امتیاز در ست دوم این رقابت بسیار زیاد بود انگاپت با سوت داور عصبی شد.  برناردو رزنده، مربی او سعی کرد که انگاپت را آرام کند اما این بازیکن به دلیل واکنش عصبی خود کارت قرمز را دریافت کرد.  این باعث شد یک امتیاز اضافی به تیم آلمان داده شود و سرانجام قهرمانان المپیک این ست را با نتیجه  ۱۵-۲۵ شکست خورد.

تیم ملی فرانسه در ست اول این دیدار به سختی آلمان را شکست داد. بازیکنان فرانسه با نتیجه ۳۱ بر ۲۹ ست اول را به نام خود کردند اما در ست دوم این رقابت، فرانسه شکست سنگینی را متحمل شد و با نتیجه ۲۵ بر ۱۵ بازی را واگذار کرد. ست‌های سوم و چهارم این رقابت با نتایج مشابه ۲۵ بر ۲۲ به سود فرانسه به پایان رسید تا این تیم، پیروز دیدار باشد.