ادامه اردوی تیم‌های ملی کشتی نوجوانان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان
ادامه اردوی تیم‌های ملی کشتی نوجوانان برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان

تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان آخرین مراحل تمرینات خود را برای حضور در رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان پیگیری می‌کنند. به گزارش حاشیه ورزش، رقابت‌های کشتی نوجوانان قهرمانی جهان روزهای ۲۸ تیر تا ۳ مردادماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود. اعضای تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان نیز که خود را برای […]

تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان آخرین مراحل تمرینات خود را برای حضور در رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان پیگیری می‌کنند.

به گزارش حاشیه ورزش، رقابت‌های کشتی نوجوانان قهرمانی جهان روزهای ۲۸ تیر تا ۳ مردادماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود.

اعضای تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان نیز که خود را برای حضور در این رقابت‌ها آماده می‌کنند در حال برگزاری مراحل پایانی اردوهای خود هستند.

آزادکاران نوجوان هم اکنون اردوی خود را زیر نظر محمد طلایی، سرمربی این تیم و دستیارانش در بندر انزلی پیگیری می‌کنند و فرنگی‌کاران نوجوان نیز در خانه کشتی زنده یاد توفیق جهانبخت تمرینات خود را زیر نظر مسعود هاشم‌زاده و همکارانش برگزار می‌کنند.

این مرحله از اردوی آزاد و فرنگی کاران به ترتیب روزهای ۱۳ و ۱۴ تیرماه به پایان می‌رسد و مرحله‌ی پایانی تمرینات ملی پوشان نوجوان برای حضور در رقابت‌های جهانی مجارستان در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار خواهد شد.

بر اساس برنامه این مسابقات، رقابت‌های وزن‌های ۴۸، ۵۵، ۶۵، ۸۰ و ۱۱۰ کیلوگرم کشتی آزاد روزهای ۲۸ و ۲۹ تیر و مسابقات وزن‌های ۴۵، ۵۱، ۶۰، ۷۱ و ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد، روزهای ۲۹ و ۳۰ تیرماه برگزار می‌شود.

هم‌چین رقابت‌های وزن‌های ۴۸، ۵۵، ۶۵، ۸۰ و ۱۱۰ کیلوگرم کشتی فرنگی روزهای یک و دو مردادماه و مسابقات وزن‌های ۴۵، ۵۱، ۶۰، ۷۱ و ۹۲ کیلوگرم کشتی فرنگی نیز روزهای ۲ و ۳ مردادماه برگزار خواهد شد.