ادامه انتقادهای تند از بازیکنان عراق بعد از شکست سنگین
ادامه انتقادهای تند از بازیکنان عراق بعد از شکست سنگین
بسیاری از چهره های سرشناس فوتبالی و ورزشی بعد از شکست سنگین عراق برابر ایران به انتقاد از بازیکنان این تیم پرداختند و خواستار تغییرات زیاد شدند.

به گزارش حاشیه ورزش ، تیم ملی فوتبال عراق در دومین بازی خود در انتخابی جام جهانی 2022 به مصاف ایران رفت و با سه گل بازی را واگذار کرد.

عراق نه تنها بازنده این بازی بزرگ بود بلکه نمایش ناامید کننده ای هم داشت و همین باعث شده تا انتقادها از تیم بسیار بالا گیرد و بسیاری خواستار یک انقلاب در تیم ملی شوند.

حسام الدراجی مجری ” ورزش و بیشتر” در عراق در توییتی نوشت: شما شیر نیستید بلکه گربه هستید.

این مجری به انتقاد تند از ایمن حسین و علاء عبدالزهراء پرداخت و طعنه تندی به ضرغام اسماعیل مدافع عراقی زد و گفت: خیابان ضرغام.

اشاره او به نمایش ضعیف این بازیکن برابر طارمی و سردار آزمون دارد که بارها او را از سمت چپ اذیت کردند.

سعید قیس بازیکن سابق تیم ملی فوتبال عراق هم در توییتی نوشت: من ایمن، بشار و همام را لژیونر نمی دانم. آنها بازیکنان آماتوری بیش نیستند.

فتاح نصیف دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال عراق هم یکی دیگر از منتقدان تیم بعد از شکست سنگین برابر عراق بود. او گفت: 90 درصد از بازیکنان کنونی تیم ملی شایسته حضور در این تیم نیستند. باید یک انقلاب و تغییر بزرگ در تیم به وجود آید.

بعد از شکست سنگین عراق برابر ایران با تماشاگران بسیاری در بغداد مصاحبه شد و همه آنها به اتفاق شکست برابر ایران را ناامید کننده توصیف کردند و از نمایش ضعیف این تیم ابراز تاسف کردند.

عراق درحالی برابر ایران با سه گل شکست خورد که در دیدار نخست خود برابر کره جنوبی به تساوی ارزشمندی دست پیدا کرده بود.