ادامه باخت‌های تیم اکسون در لیگ بسکتبال
ادامه باخت‌های تیم اکسون در لیگ بسکتبال
تیم بسکتبال مس رفسنجان در حالی آکسون تهران را شکست داد که تنها در یک کوارتر بازی به پیروزی رسید.

به گزارش حاشیه ورزش ، در ادامه بازی‌های مرحله دوم لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، در گروه C مسابقات، تیم صنعت مس رفسنجان موفق شد در یک بازی نزدیک کسون تهران را شکست دهد تا شاگردان آبکناری، باخت دیگری را در این فصل تجربه کنند.

با شروع بازی این تیم اکسون تهران بود که عملکرد بهتری نسبت به حریف خود داشت. شاگردان آبکناری کوارترهای اول و دوم را به ترتیب با نتایج ۲۵-۲۳ و ۱۸-۱۷ برنده شدند تا با برتری ۴۳ – ۴۰ نیمه نخست را پشت سر گذاشته و برنده به رختکن بروند.

در آغاز نیمه دوم اما این تیم مس رفسنجان بود که برای جبران نتیجه وارد زمین شد. رفسنجانی‌ها با پیروزی ۱۵-۲۷ در کوارتر سوم، ۶۷ – ۵۸ از حریف خود پیش افتادند تا کار را در همین کوارتر یکسره کنند. به این ترتیب با وجود برتری ۱۵-۱۲ آکسون در کوارتر چهارم، این تیم مس رفسنجان بود که ۷۳ – ۷۹ برنده بازی شد.

در انتهای این دیدار نزدیک، «رابرت» سنتر تیم مس رفسنجان با کسب ۳۰ امتیاز و ۶ ریباند عملکرد درخشانی را از خود به ثبت رساند تا در پایان، با تأثیرگذاری ۳۳ بهترین بازیکن زمین شود.

پیش از این بازی نیز تیم شهرداری گرگان موفق شده بود با نتیجه ۸۲ – ۹۹ حریف خود کاله را شکست دهد که دومین پیروزی شاگردان مهران حاتمی، در مرحله دوم لیگ بود.