از بسکتبال دنیا عقب هستیم
از بسکتبال دنیا عقب هستیم

ستاره تیم ملی بسکتبال ایران می گوید بازیکنان و کادر فنی تیم ملی تمام تلاش خود را خواهند کرد که نمایش خوبی در المپیک توکیو داشته باشند. به گزارش حاشیه ورزش، حامد حدادی در مراسم امضای پیراهن تیم ملی بسکتبال ایران پیش از اعزام به المپیک توکیو ٢٠٢٠، اظهار کرد: به دلیل مصدومیت دیر به […]

ستاره تیم ملی بسکتبال ایران می گوید بازیکنان و کادر فنی تیم ملی تمام تلاش خود را خواهند کرد که نمایش خوبی در المپیک توکیو داشته باشند.

به گزارش حاشیه ورزش، حامد حدادی در مراسم امضای پیراهن تیم ملی بسکتبال ایران پیش از اعزام به المپیک توکیو ٢٠٢٠، اظهار کرد: به دلیل مصدومیت دیر به تیم اضافه شدم و حدود دو تا سه ماه است که بچه ها تلاش می کنند و من هم تمام تلاش خود را خواهم کرد تا به تیم ملی کمک کنم.

 

وی ادامه داد: نیازمند حمایت مردم و رسانه ها هستیم تا عملکرد بهتری از خودش نشان دهیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا در المپیک نمایش خوبی داشته باشیم.

 

این بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران با بیان اینکه از بسکتبال دنیا عقب هستیم، گفت: باید این عقب افتادگی را جبران کنیم و بتوانیم با امکانات و تجهیزات بهتر فاصله خود را با بسکتبال دنیا کم کنیم.