استعفایی از عضو هیات مدیره استقلال ندیدم/ دوشنبه بررسی می‌کنیماستعفایی از عضو هیات مدیره استقلال ندیدم/ دوشنبه بررسی می‌کنیم
استعفایی از عضو هیات مدیره استقلال ندیدم/ دوشنبه بررسی می‌کنیماستعفایی از عضو هیات مدیره استقلال ندیدم/ دوشنبه بررسی می‌کنیم
معاون وزیر ورزش با تاکید بر این که استعفایی از عضو هیات مدیره استقلال ندیده است گفت: در جلسه روز دوشنبه هیات مدیره این موضوع را بررسی می کنیم.

به گزارش حاشیبه ورزش ، در جریان حضور هیات ورزش افغانستان در محل کمیته ملی المپیک، مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی به برخی پرسش ها پیرامون کشتی، باشگاه استقلال و کمک مالی به فدراسیون فوتبال پاسخ داد.

وی در رابطه با درخواستی که فدراسیون کشتی برای اعزام کامل اعضای کادر فنی تیم های آزاد و فرنگی به المپیک ریو مطرح کرده است، گفت:خیلی مطلع نیستم. در این زمینه مسئولیت تصمیم گیری با سرپرست کاروان است.

معاون وزیر ورزش همچنین در رابطه با اینکه «عضو هیات مدیره استقلال در فضای مجازی اعلام کرده که گاهی باید رفت. آیا این موضوع به منزله استعفای وی است؟»، تصریح کرد: تا به امروز استعفایی از هیات مدیره استقلال دریافت نکرده ام. امروز هم که از صبح در کمیته ملی المپیک هستم. امیدوارم این بحث وجود نداشته باشد. اصلا استوری که به آن اشاره می کنید را من ندیده ام.

«تکلیف حق امضا در هیات مدیره باشگاه استقلال چه زمان مشخص می شود؟»، این پرسش دیگری بود که علی نژاد در رابطه با آن گفت: قرار شد دوشنبه جلسه هیات مدیره برگزار شود و در این زمینه صحبت و بررسی های لازم انجام شود.

معاون وزیر ورزش همچنین در رابطه با کمک ۵۲ میلیاردی به فوتبال تصریح کرد: موضوع این است که تیم ملی عازم مسابقات کسب سهمیه جام جهانی است و همه باید کمک کنند تا تیم ملی با یک فضای آرام و فراغ بال به منامه اعزام شود. ۲۰ میلیارد از محل بودجه های وزارت ورزش تخصیص داده شد، ۱۰ میلیارد پرداخت شد و تا دو روز دیگر ۱۰ میلیارد دیگر پرداخت می شود. وزیر با نوبخت مذاکره کرده که مبلغ دیگری نیز خارج از اعتبارات بپردازند که عدد و رقم آن را وزیر ورزش خواهد گفت. این مبالغی که گفته شد باعث می‌شود فدراسیون دغدغه مالی برای اعزام نخواهد داشت.