استعفای دسته‌جمعی اعضای هیات فوتبال کیش
استعفای دسته‌جمعی اعضای هیات فوتبال کیش
اعضای هیات فوتبال کیش در بیانیه‌ای که در اختیار رسانه‌ها قرار داده‌اند، به صورت دسته‌جمعی از سمت خود اعلام کناره‌گیری کرده‌اند.

به گزارش حاشیه ورزش، شرایط در هیات فوتبال کیش که در ماه‌های گذشته تکاپوی زیادی برای میزبانی از اردوی تیم ملی فوتبال ایران داشت، مساعد نیست و جو ملتهبی ایجاد شده و تمامی اعضای هیات، در واکنش به تصمیمات محمود پازوکی رییس هیات فوتبال کیش متن استعفانامه‌ای را تنظیم و به صورت دسته‌جمعی از سمت خود کنار رفته‌اند.

در این متن که در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است، عناوینی همچون پرخاشگری، سوءمدیریت و ناتوانی ریاست و هم‌چنین شرایط نامناسب هیات فوتبال کیش از اصلی‌ترین دلایل استعفای دسته‌جمعی یاد شده است؛ گفتنی است که به جز نایب رئیس و دبیر هیئت، دیگر ارکان هیات فوتبال کیش از جمله اعضای هیات‌رئیسه و روسای کمیته‌ها نیز از سمت خود در این استعفای دسته‌جمعی اعلام کناره‌گیری کرده‌اند.

باید دید در این شرایط، واکنش رئیس هیات فوتبال کیش به استعفای همکاران خود چگونه خواهد بود و از طرفی موضع فدراسیون فوتبال و البته مدیرعامل منطقه آزاد کیش نیز در قبال استعفای دسته‌جمعی اعضای هیات‌رئیسه و کمیته‌های هیات فوتبال کیش چیست

آن‌طور که مشخص است با توجه به استعفاهای انجام شده، به نظر می‌رسد ادامه کار برای پازوکی در کسوت رئیس هیات فوتبال کیش غیرممکن باشد.

  • منبع خبر : ورزش سه