استقلال استرس داشت و پرسپولیس تمرکز/ کار غلامپور خیلی بد بود
استقلال استرس داشت و پرسپولیس تمرکز/ کار غلامپور خیلی بد بود
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به درگیری بازیکنان استقلال در دربی، گفت: استقلالی‌ها تمرکز نداشتند و به نظرم باید روی مسائل فنی بیشتر کار شود.

به گزارش نخست نیوز ، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال موفق شد با یک گل استقلال را شکست بدهد و به صدر جدول لیگ صعود کند.

حمید درخشان سرمربی پیشین پرسپولیس درباره این مسابقه به نخست نیوز ، گفت: به خاطر حساسیت دربی، بازی این‌طور شده بود. دو تیم به هم نزدیک بودند. اگر استقلال برنده می‌شد، وضعیت جدول فرق می‌کرد. از همان اول بازی، استقلال استرس داشت و همین مسئله باعث درگیری شد.

وی ادامه داد: اینکه در فوتبال فقط ادعا داشته باشیم کافی نیست و باید مسائل فنی را هم توسعه بدهیم. اینکه با حرف و داد و بیداد داور را تحت فشار قرار بدهیم به فوتبال کمک نمی‌کند. هر تیم بهتر بازی کند و شرایط را تحت کنترل داشته باشد، موفق تر است.

سرمربی پیشین پرسپولیس تاکید کرد: پرسپولیس باتجربه‌تر عمل کرد و تقریباً ضعفی نداشت. نقطه قوت پرسپولیس هر سه خط بود و با تمرکز بالاتر از استقلال بازی را تمام کرد. به نظرم پرسپولیس تحت تاثیر مسائل استقلال قرار نگرفت و به خوبی بعد از گل، بازی را کنترل کرد.

درخشان با انتقاد از رفتار بهزاد غلامپور مربی دروازه بان های استقلال و ورودش به درگیری‌های اواخر مسابقه گفت: کار غلامپور بد بود. کادر مربیان باید بازیکنان خودشان را کنترل کنند نه اینکه وارد درگیری شوند. کریم باقری هم دوباره مجبور شد وسط زمین برود و بازیکنان را جدا کند. در فوتبال حرفه‌ای این کارها نادر است. همیشه کریم باید وارد درگیری‌ها شود و این برای فوتبال حرفه‌ای خوب نیست.