استقلال–الهلال، با حضور 4 هزار تماشاگر به مصاف هم میروند
استقلال–الهلال، با حضور 4 هزار تماشاگر به مصاف هم میروند
رسانه های عربستانی خبر داده اند که دیدار استقلال و الهلال احتمالا با حضور 50 درصد از ظرفیت استادیوم زعبیل امارات به میزان 4 هزار نفر برگزار شود.

به گزارش “حاشیه ورزش “، تیم های استقلال و الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت. دیدار دو تیم طبق قوانین از پیش تعیین شده کنفدراسیون فوتبال آسیا، باید در تهران و به میزبانی استقلال برگزار می شود اما طبق قوانین AFC، این دیدار نیز همچون سایر تقابل های تیم های ایرانی و عربستانی در ورزشگاه بی طرف برگزار خواهد شد.

از آنجایی که استقلال به عنوان تیم نخست گروه خود راهی مرحله بعد شده بود و باید میزبانی این دیدار را برگزار می کرد، AFC به این باشگاه فرصت انتخاب ورزشگاه بی طرف را داد که بنا بر نظر فرهاد مجیدی، استادیوم زعبیل امارات ورزشگاه خانگی الوصل برای این دیدار انتخاب شد.

حالا رسانه های عربستانی از احتمال برگزاری این دیدار با حضور تماشاگر خبر می دهند. طبق ادعای وب سایت سعودی اسپورت و همچنین صفحه توئیتری سعودی اسکای اسپورت، قرار است 50 درصد از ظرفیت این ورزشگاه به هواداران دو تیم اختصاص داده شده تا این بازی با حضور طرفداران استقلال و الهلال برگزار شود.

 

 

 

البته شرط اصلی و مهم برای حضور هواداران علاقه مند به دو تیم، واکسینه بودن آنهاست. تنها افرادی که کارت تزریق واکسن کرونا را در اختیار داشته باشند، می توانند جدال حساس استقلال و الهلال را از نزدیک تماشا کنند. با توجه به ظرفیت 8440 نفری استادیوم زعبیل دبی، انتظار می رود 4220 نفر مجوز حضور در ورزشگاه و تماشای بازی را بدست بیاورند.