استقلال ضعف تاکتیکی داشت
استقلال ضعف تاکتیکی داشت
یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان پایتخت در مصاف با تراکتور ضعف تاکتیکی داشت.

منصور رشیدی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با حاشیه ورزش ، درباره شکست 2 بر صفر آبی‌پوشان پایتخت مقابل تراکتور در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: روی خط دفاع نمی‌شود حساب کرد و صحبت کرد. خط دفاع عملکرد خوبی نداشت. سید حسین حسینی آماده نبود و می‌توانست گل اول را مهار کند. خط هافبک و خط حمله نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند. مهاجمان در بازی گم بودند و باید در بازی آن‌ها را پیدا می‌کردی. تراکتور تیم هماهنگی بود و توانست عملکرد خوبی داشته باشد.

او درباره تاثیر غیبت ریکاردو ساپینتو در این بازی گفت: شاید غیبت ساپینتو در بازی تاثیر گذاشت. اگر او کنار خط بود و محروم نمی‌شد، شاید اتفاقات دیگری رقم می‌خورد. استقلال ضعف تاکتیکی داشت و مشخص نبود که چه برنامه‌ای برای بازی دارد. استقلال در هفته‌های قبل تیم‌ آماده‌ای بود و نمی‌دانم چرا استقلال در این بازی، چنین عملکردی داشت.

رشیدی خاطرنشان کرد: الان فصل نقل و انتقالات است. استقلال نیاز به یک هافبک وسط و یک مدافع مطمئن دارد. درست است که استقلال جوانان خوبی دارد اما این هافبک‌ها نتوانستند انتظارات را برآورده کنند. روی مهاجمان تیم هم نمی‌شود 100 درصد حساب کرد. قایدی در 2 سال گذشته، بازیکن بسیار بهتری بود اما این بازیکن روز به روز دارد پسرفت می‌کند. این بازیکن باید یک تجدید نظری روی عملکرد خود داشته باشد تا بتواند مفید باشد.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان درباره وضعیت آبی‌های پایتخت و کورس قهرمانی مسابقات گفت: اگر این بازی استقلال را مد نظر داشته باشیم، استقلال مدعی قهرمانی نخواهد بود و حتی رتبه چهارم هم برای این تیم زیاد است. استقلال باید بازی خوبی ارائه دهد و موقعیت‌سازی کند. استقلال مقابل تراکتور عملکرد خوبی نداشت. وقتی این همه هزینه برای تیم می‌شود، باید یک شرایط خوبی شکل بگیرد.