استقلال و نادری مشکلی برای تمدید قرارداد ندارند
استقلال و نادری مشکلی برای تمدید قرارداد ندارند
یکی از استقلالی‌هایی که قراردادش در پایان فصل به پایان می‌رسد محمد نادری است که گفته می‌شود هر دو طرف برای تمدید قرارداد رضایت دارند.

به گزارش حاشیه ورزش، چالش بزرگی که مدیران باشگاه استقلال با آن مواجه هستند، اتمام قرارداد ۱۰ بازیکن در پایان فصل است و مدیران این مجموعه باید انرژی زیادی برای تمدید با این تعداد بازیکن که گفته می‌شود اکثر آنها هم در لیست بازیکنان مورد نیاز مجیدی هستند، صرف نمایند.

یکی از این بازیکنان محمد نادری است که در ابتدای فصل با قراردادی یک ساله به این تیم پیوست؛ گرچه او در شروع کارش مورد انتقاداتی هم قرار گرفت، اما رفته رفته در ترکیب آبی پوشان جا افتاد تا جایی که امروز می‌توان او را یکی از بهترین‌های این تیم و یکی از بهترین مدافعان چپ لیگ برتر دانست.

در خصوص این مدافع ۲۴ ساله شنیده می‌شود او در لیست بازیکنان مورد نیاز مجیدی قرار دارد و خودش نیز بی تمایل به تمدید قرارداد با این باشگاه نیست. نادری از حضور در استقلال و شرایط خودش رضایت دارد و اگر مشکل خاصی پیش نیاید، می‌توان گفت این مدافع کناری و بلند قامت فصل آینده را نیز با آبی پوشان خواهد بود. اوج درخشش محمد نادری در لیگ قهرمانان آسیا بود که در این بازی‌های مهم ۲ بار هم با پیراهن استقلال گلزنی کرد.