استویکوویچ: سوئیس شایسته پیروزی بود
استویکوویچ: سوئیس شایسته پیروزی بود
سرمربی تیم ملی فوتبال صربستان اعتراف کرد که تیمش مستحق شکست برابر سوئیس بود.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از الموندو، تیم ملی فوتبال صربستان در بازی پایانی خود در جام جهانی با نتیجه سه بر دو برابر سوئیس شکست خورد تا نتواند راهی دور بعد شود.

دراگان استویکوویچ بعد از بازی اینگونه به شکست تیمش واکنش نشان داد: قبل از هر چیز می‌خواهم به سوئیس به خاطر این پیروزی که شایسته آن بود تبریک بگویم. ما بدون شک از نتیجه راضی نیستیم و این کاملا طبیعی است. ما با مشکلات زیادی راهی جام جهانی شدیم. از یک طرف مشکل مالی و از طرف دیگر هم آسیب دیدگی چند بازیکن کلیدی باعث شد تا نتوانیم عملکرد خوبی از خود نشان دهیم.

او ادامه داد: بازیکنان نهایت تلاش خود را به کار گرفتند اما جام جهانی یک رقابت بسیار بزرگ و سنگین است و مشخص شد که تلاش ما کافی نبوده است البته من بیشتر از این هم نمی توانم از بازیکنانم انتظار داشته باشد. من بعد از بازی با بازیکنانم دست دادم و به آنها گفتم که باید در فوتبال چه بعد از پیروزی و چه بعد از شکست بزرگی خود را نشان داد. به آنها گفتم که همه تلاش خود را انجام دادند و من به احترامشان کلاه از سر برمی دارم.

سرمربی صربستان درباره درگیری بازیکنان دو تیم هم گفت: من هیچ حرکت تحریک آمیزی از بازیکنان سوئیس ندیدم. شاید کسی کاری انجام داده باشد اما من چیزی ندیده ام و نمی توانم بیشتر صحبت کنم. طبیعی است که بعضی اوقات انسان های بد می توانند مشکل ساز شوند چه در داخل زمین و چه در خارج. من از پیروزی کامرون برابر برزیل شگفت زده شدم اما در این جام جهانی اتفاقات عجیب زیادی رخ داده است به طوریکه تیم های بزرگ آلمان، بلژیک، دانمارک و اروگوئه هم شکست خوردند و حذف شدند و این نشان می دهد که هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.برای بازی کردن در جام جهانی و کسب پیروزی باید ۱۰۰ درصد آماده بود.