اسماعیلی به جمع آبی‌پوشان در آسیا می‌پیوندد؟
اسماعیلی به جمع آبی‌پوشان در آسیا می‌پیوندد؟
شرایط حضور فرشید اسماعیلی در بازی مقابل الهلال عربستان درحالی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد که این‌ بازیکن همچنان قراردادی با باشگاه استقلال امضا نکرده است.

به گزارش حاشیه ورزش ، فرشید اسماعیلی بازیکن تیم فوتبال استقلال جزو بازیکنانی بود که کادر فنی قید حضور این بازیکن در جمع آبی‌ها را زده بود اما با برطرف شدن مشکلات میان کادر فنی و اسماعیلی، فرهاد مجیدی تقاضا کرد تا با این بازیکن تمدید قرارداد شود.

اسماعیلی با وجود شرایط نامعلوم خود در استقلال، تمرینات اختصاصی خود را پیش گرفت و تا اعلام کادر فنی مبنی بر حفظ او، این روند را ادامه داد.

همانطور که مشخص است، آبی‌پوشان روز ۲۲ شهریور مقابل الهلال عربستان در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دیدار دارند و یکی از دغدغه‌های کادر فنی استقلال، حضور این بازیکن در جمع آبی‌ها است.

با وجود این مساله، تا این لحظه مدیران استقلال زمینه‌ جدی‌ برای تمدید قرارداد با اسماعیلی فراهم نکرده‌اند و اگر تا قبل مهلت قانونی اعلام لیست نهایی استقلال برای لیگ قهرمانان آسیا، قرارداد این بازیکن تمدید نشود، اسماعیلی نمی‌تواند آبی‌ها را در بازی مقابل الهلال عربستان همراهی کند.