اسکالونی: مسی به من انگیزه می‌دهد
اسکالونی: مسی به من انگیزه می‌دهد
سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین بعد از پیروزی قاطع برابر کرواسی به ستایش از لیونل مسی پرداخت. او تیمش را شایسته پیروزی دانست.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از اسپورت ، تیم ملی فوتبال آرژانتین نمایشی خیره کننده در دیدار برابر کرواسی داشت و توانست با سه گل به پیروزی دست پیدا کند تا نخستین فینالیست جام جهانی قطر لقب گیرد.

اسکالونی در نشست خبری بعد از بازی گفت: ما بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم اما به نظرم نتیجه بیانگر برتری کامل ما نیست و چرا که کرواسی هم بسیار خوب ظاهر شد.آنها خط میانی بسیار خوبی داشتند و به راحتی توپ را به گردش در می‌آوردند. همه ما از این پیروزی خوشحال هستیم. مطمئنا هواداران ما هم خوشحال هستند و جشن می‌گیرند و ما هم در کنار آنها هستیم اما نباید هدف بزرگ خود را فراموش کنیم. اکنون باید نهایت تمرکز خود را روی بازی فینال گذاشت.

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین ادامه داد: آرژانتین اکنون در فینال است و می‌خواهد دست به تاریخ سازی زند . ما قهرمانی می‌خواهیم و فرقی نمی‌کند برابر مراکش به میدان رویم یا فرانسه. در فینال به تیم حریف احترام می‌گذاریم و کار سختی پیش رو خواهیم داشت.

اسکالونی درباره این سوال که آیا مسی بهترین بازیکن تاریخ است، گفت: افتخار می‌کنیم که بهترین بازیکن تاریخ در هر حالت از کشور ما است. افتخار می‌کنم که با مسی کار می‌کنم. او به من انگیزه می‌دهد که بیشتر و بهتر کار کنم.

اسکالونی در پایان گفت: من بازیکنان بسیار آماده‌ای در اختیار دارم و همگی آماده هستند که به تیم کمک کنند. داشتن یک نیمکت قوی بسیار مهم است. همه بازیکنان از انگیزه لازم برای فینال برخوردار هستند. نباید فراموش کرد که آلوارز هم بسیار خوب ظاهر شد و نشان داد که چه بازیکن باکیفیتی است.