اسکوچیچ روی نام کدام بازیکنان خط قرمز کشید؟
اسکوچیچ روی نام کدام بازیکنان خط قرمز کشید؟
دراگان اسکوچیچ برای دیدار با سوریه و عراق، ۲۷ بازیکن را به تیم ملی دعوت کرده و روی نام همین تعداد بازیکن نیز خط قرمز کشیده است.

به گزارش حاشیه ورزش، اردوی نهایی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار با تیم‌های ملی سوریه و عراق از امروز آغاز می‌شود و دراگان اسکوچیچ ۲۷ بازیکن را به همین منظور به اردوی تیم ملی فراخوانده است.

در بین ۲۷ بازیکن دعوت شده به تیم ملی برای این اردو، نام برخی از بازیکنان دیده نمی‌شود. روز گذشته سرپرست تیم ملی اعلام کرده بود فقط ۴ بازیکن مدنظر اسکوچیچ بودند که به علت مصدومیت در این اردو غایب هستند اما نفرات دیگری هم وجود دارد که به دلایل مختلف از اردوی قبل تیم ملی در کیش و بحرین، غایب هستند.

عارف غلامی – مصدومیت

مرتضی پورعلی گنجی – مصدومیت

مجید حسینی – مصدومیت

احسان حاج صفی – مصدومیت

کمال کامیابی نیا – مصدومیت

علی کریمی – مصدومیت

سیامک نعمتی – دلایل فنی

محمدرضا اخباری  – دلال فنی

کاوه رضایی – دلایل فنی

دانیال اسماعیلی فر – دلایل فنی

همچنین روز گذشته نیز، از بین ۲۲ بازیکن لیگ برتری دعوت شده به تیم ملی فقط، ۱۰ نفر انتخاب شدند و مابقی بازیکنان اردوی تیم ملی را ترک کردند که اسامی این بازیکنان به این شرح است:

محمدرضا اخباری، سید مجید حسینی، مهدی تیکدری، آرمین سهرابیان، محمدحسین مرادمند، فرشید اسماعیلی، سعید آقایی، ارسلان مطهری، احمد زنده روح، شهریار مغانلو، مهدی عبدی و فرشاد احمدزاده.

به این ترتیب دراگان اسکوچیچ با توجه به دعوت ۲۷ بازیکن و همینطور خط زدن ۱۲ بازیکن لیگ برتری و غیبت برخی بازیکنان به علت مصدومیت، حدود ۵۰ بازیکن را در اختیار دارد و مصدومیت یک یا دو بازیکن خاص، تداخلی در روند تیم ملی به وجود نمی آورد.