اشتباهات داوری به ضرر استقلال سهوی و طبیعی نیست
اشتباهات داوری به ضرر استقلال سهوی و طبیعی نیست

مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید، اشتباهات داوری علیه این تیم سهوی و طبیعی نیست. به گزارش حاشیه ورزش، احمد مددی درباره داوری دیدار تیمش برابر آلومینیوم، اظهار کرد: در دیدار برابر آلومینوم گل ما سالم بود اما پس از به ثمر رسیدن گل، کمک داور با مکث پرچم را بالا برد. از کارشناسان می‌خواهم با شجاعت […]

مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید، اشتباهات داوری علیه این تیم سهوی و طبیعی نیست.

به گزارش حاشیه ورزش، احمد مددی درباره داوری دیدار تیمش برابر آلومینیوم، اظهار کرد: در دیدار برابر آلومینوم گل ما سالم بود اما پس از به ثمر رسیدن گل، کمک داور با مکث پرچم را بالا برد. از کارشناسان می‌خواهم با شجاعت نظر بدهند. ما  آقای سیدعلی را مناسب این بازی نمی‌دانستیم و حتی نامه‌نگاری کردیم و می‌دانسیتم استقلال با این قصاوت ضرر می‌کند. به  هر حال دیدید ۲ امتیاز حساس ما پایمال شد. این تعداد اشتباهات{داوری} را برای استقلال طبیعی و سهوی نمی‌بینیم. برای هیچ تیمی این‌قدر اشتباه{داوری} وجود ندارد. اگر این اشتباهات را فاجعه داوری نگوییم، پس چه بگوییم؟ باید به حال این داوری گریست. من نگرانم! گل سالم ما را در روز روشن پایمال می‌کنند. آقای سیدعلی برای استقلال خوب سوت نمی‌زند. شواهد و مستندات بسیاری وجود دارد. آقای سیدعلی برای استقلال سوت‌های مغرضانه می‌زند.

وی افزود: از ۲۵ بازی در ۱۲ بازی حق استقلال ضایع شده است. خواهش می‌کنم فکر ی به حال داوری کنید، چون حتی سوت‌های  ۵۰ – ۵۰ را هم به ضرر استقلال می‌زنند. وقتی با داوری برخورد نمی‌کنید کاملا راحت به ضرر استقلال سوت می‌زنند. چرا با احساسات میلیون‌ها هوادار بازی می‌کنند؟ ما از الان برای داربی نگران هستیم. چون در دو داربی قبلی داور به ضرر استقلال سوت زده است.

وی درباره مشکلات مالی استقلال هم گفت: مشکلات مالی ریشه در گذشه دارد اما ما این مشکلات را در روزهای آینده حل می‌کنیم. مشکلات مالی در ۱۰ سال گذشته و انتهای فصل قبل شکل گرفته است.