اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال در جمع بازیکنان تیم ملی در بحرین
اظهارات رئیس فدراسیون فوتبال در جمع بازیکنان تیم ملی در بحرین
رئیس فدراسیون فوتبال ایران بعد از ورود به بحرین گفت: انگیزه بالای بازیکنان تیم‌ملی برای شادی قلب مردم مثال زدنی است.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون بعد از ورود به بحرین در جمع بازیکنان تیم ملی ایران گفت: فدراسیون فراجناحی و فراتر از سیاست است و صرفاً در جهت منافع ملی گام بر می‌دارد. ما از هرگونه رفتار جانب‌دارانه پرهیز کرده و برای شادی ملت عزیز ایران تلاش می‌کنیم. در واقع همه این موارد را در کنار وظایف مدیریتی خود برعهده داریم.

وی ادامه داد: فدراسیون الهام‌بخش وحدت ملی و وحدت آفرینی است. بر همین اساس توکل ما به خداوند بوده و توسل ما به مقربین الهی و دعای خیر مردم است. انگیزه بالای بازیکنان تیم‌ملی برای شادی قلب مردم مثال زدنی است.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: تیم‌ملی از لحاظ موقعیت فعلی، در یک تلاطم پیچیده تاریخی قرار دارد. فوتبال ایران تا به‌حال در چنین شرایط سخت و دشواری هم از بُعد مسائل داخلی و هم ابعاد بین‌المللی نبوده است. فصل حاضر فصل عبور از بحران بوده و رویکرد فدراسیون تعاملی و هم افزایی است.

عزیزی خادم تاکید کرد: یک ایران، یک ملت، یک هدف؛ تیم‌ملی محبوب در ایران و سربلند در آسیا بوده و عبور از روزمرگی و موفقیت‌های موقتی، دستیابی به مرحله موفقیت‌های پایدار و مستمر از اهداف بزرگ ما است.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان خطاب به کاروان تیم ملی گفت: وظیفه همه ما دمیدن شوق پیروزی و امیدآفرینی است. فدراسیون فوتبال مملو از انگیزه بوده و واقع‌گرا و عملگرا است. حرکت در مسیر درست با برنامه‌ریزی مناسب از مهمترین برنامه‌هایمان است که به آن می‌پردازیم. بعد از بازی‌ها، درباره مشکلات، چالش‌ها و مسائل حقوقی به تفصیل با مردم عزیز کشورم صحبت می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری مرحله دوم مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در کشور بحرین حضور دارد. ملی پوشان ایران روز پنجشنبه گذشته هنگ کنگ را شکست دادند و روز دوشنبه این هفته با بحرین دیدار می‌کنند.