اعتراض ایران به IOC برای از دست رفتن شانس سهمیه المپیک اسلالوم
اعتراض ایران به IOC برای از دست رفتن شانس سهمیه المپیک اسلالوم

فدراسیون قایقرانی ایران نسبت به کوتاهی تایلند در صدور ویزای ملی پوش اسلالوم و از دست رفتن شانس سهمیه المپیک به IOC اعتراض کرده است. به گزارش حاشیه ورزش، رکسانا رازقیان ملی پوش اسلالوم ایران قرار بود در مسابقات انتخابی المپیک تایلند شرکت کند که به دلیل صادر نشدن ویزا حضور در این رویداد و […]

فدراسیون قایقرانی ایران نسبت به کوتاهی تایلند در صدور ویزای ملی پوش اسلالوم و از دست رفتن شانس سهمیه المپیک به IOC اعتراض کرده است.

به گزارش حاشیه ورزش، رکسانا رازقیان ملی پوش اسلالوم ایران قرار بود در مسابقات انتخابی المپیک تایلند شرکت کند که به دلیل صادر نشدن ویزا حضور در این رویداد و شانس کسب سهمیه المپیک را از دست داد. از این رو فدراسیون قایقرانی از طریق کمیته ملی المپیک نسبت به این اتفاق به IOC اعتراض کرد.

علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی در این مورد به حاشیه ورزش، گفت: ما نامه اعتراضی خود را به کمیته ملی المپیک ارسال کرده‌ایم و کمیته ملی المپیک نیز به ioc اعتراض می‌کند. آقای صالحی امیری پیگیر موضوع است.

سهرابیان در پاسخ به این پرسش که در نامه چه چیزی عنوان کرده‌اند، گفت: اعلام کردیم با وجود مکاتبات فراوانی که با کنفدراسیون آسیا، فدراسیون جهانی و کشور تایلند داشتیم اما این کشور با بی لیاقتی ویزای ملی پوش ما را صادر نکرد. این درحالی است که بر اساس رنکینگ موجود هم نماینده ایران بالاترین جایگاه را در بین شرکت‌کنندگان داشته است.