اعتراض بازیکنان پرسپولیس به خاطر پرداخت نشدن مطالباتشان
اعتراض بازیکنان پرسپولیس به خاطر پرداخت نشدن مطالباتشان
بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی برابر مس رفسنجان نسبت به پرداخت نشدن مطالباتشان اعتراض کردند.

به گزارش حاشیه ورزش، پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر مس رفسنجان، در حالی که گمان می‌رفت در رختکن پرسپولیس همه خوشحال باشند اما اینچنین نبود و بازیکنان با ناراحتی وارد رختکن شدند چرا که به خاطر مسائل مالی ناراحت بودند.

در حالی که هفته بیست و چهارم لیگ برتر را پشت سر می‌گذاریم، اعضای تیم پرسپولیس فقط ۶۰ درصد مبالغ قراردادهای خود را دریافت کرده‌اند و از طرف دیگر فقط ۳۵ میلیون تومان پاداش به حسابشان واریز شده است. همین موضوع این روزها باعث ناراحتی بازیکنان پرسپولیس شده است.

در تمرین دو روز پیش پرسپولیس هم تعدادی از بازیکنان نسبت به پرداخت نشدن مطالباتشان گلایه داشتند و حرفشان را به گوش یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی رساندند و بعد از پیروزی برابر مس، باز هم گلایه‌های خود را به کادر فنی اعلام کردند.

از آنجایی که مبالغ قرارداد بیشتر بازیکنان پرسپولیس نسبت به سایر تیم‌ها کمتر است و با توجه به نتایجی که این تیم تا به حال کسب کرده، بازیکنان پرسپولیس انتظار دارند تاخیری در پرداخت مطالباتشان وجود نداشته باشد و از طرف دیگر، پاداش‌هایی هم بابت پیروزی‌های پیاپی تیم پرداخت شود.

حالا قرار است مسئولان تیم گلایه‌های بازیکنان را به گوش مدیران باشگاه برسانند تا هرچه سریع‌تر در جهت حل مشکلات مالی قدم برداشته شود.