اعتراض جمعی از اهالی آکروژیم به وضعیت نامناسب ژیمناستیک
اعتراض جمعی از اهالی آکروژیم به وضعیت نامناسب ژیمناستیک

جمعی از اهالی آکروژیم به وضعیت نا مناسب این رشته اعتراض کردند. به گزارش حاشیه ورزش، جمعی از ملی پوشان، سرمربی و مربی تیم ملی ژیمناستیک آکروژیم به وضعیت کنونی این رشته اعتراض کردند. آنها با نوشتن نامه ای به وزیر درخواست کردند که به وضعیت این رشته توجه شود. در متن نامه آمده است: […]

جمعی از اهالی آکروژیم به وضعیت نا مناسب این رشته اعتراض کردند.

به گزارش حاشیه ورزش، جمعی از ملی پوشان، سرمربی و مربی تیم ملی ژیمناستیک آکروژیم به وضعیت کنونی این رشته اعتراض کردند. آنها با نوشتن نامه ای به وزیر درخواست کردند که به وضعیت این رشته توجه شود.

در متن نامه آمده است:

بسمه تعالی

وزیر محترم وزارت ورزش و جوانان

جناب آقای سلطانی‌فر

با سلام

احتراما باستحضار می رسانیم متاسفانه وضعیت مناسبی در حال حاضر در رشته زیبای ژیمناستیک حکم فرما نیست. ملی پوشان آکروژیم، شاخه ای  که موفق به کسب ۸ مدال رنگارنگ آسیایی شده و با اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران باعث غرور ملی شده است در وضعیت مناسبی بسر نمی  برد. لذا با توجه به اینکه کمتر از ۴ ماه تا آغاز مسابقات قهرمانی آسیا فرصت باقی مانده اما هیچگونه فعالیت و برنامه ای در این فدراسیون در مدت  ۱۷ ماه صورت نگرفته و مدیریت فعلی فدراسیون عمدتا درگیر فعالیت های انتخاباتی خود و همچنین موضوعات غیر ضروری می باشد.

عدم توجه و رسیدگی به دغدغه های قهرمانان و دوستداران این شاخه باعث مشکلات زیادی گردیده است. لذا خواهشمندیم با توجه به فضای ملتهب این رشته  تصمیماتی را در جهت پیشرفت، آرامش و تغییر وضعیت موجود اتخاذ نمایید. مطمئنا تغییرات در مدیریت این فدراسیون روند پیشرفت این شاخه را احیا خواهد نمود.

ان شاءالله بتوانیم در سال ۲۰۲۱ هم شاهد حضور تیم قدرتمندی در مسابقات قهرمانی آسیا باشیم.

 

رونوشت:
معاونت قهرمانی وزارت ورزش
دکتر صالحی امیری ریاست محترم کمیته ملی المپیک
– خبرگزاری‌ها و رسانه