اعتراف یواخیم لوو: هنوز مشکل داریم
اعتراف یواخیم لوو: هنوز مشکل داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان بعد از تساوی برابر دانمارک تاکید کرد که تیمش به هماهنگی لازم دست پیدا نکرده و مشکلاتی دارد. به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از کیکر، تیم ملی فوتبال آلمان که خود را آماده رقابت های یورو ۲۰۲۰ می کند در دیداری دوستانه با تساوی یک بر یک برابر […]

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان بعد از تساوی برابر دانمارک تاکید کرد که تیمش به هماهنگی لازم دست پیدا نکرده و مشکلاتی دارد.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از کیکر، تیم ملی فوتبال آلمان که خود را آماده رقابت های یورو ۲۰۲۰ می کند در دیداری دوستانه با تساوی یک بر یک برابر دانمارک متوقف شد.

یواخیم لوو بعد از بازی گفت: در کارهای دفاعی خوب بودیم و بهتر از بازی های قبلی بازی کردیم. در حمله هم فرصت های خوبی را خلق کردیم. متاسفانه در زدن گل دوم ناکام بودیم. تیم هم در کارهای دفاعی و هم در حمله نیاز به کار کردن دارد و هنوز به هماهنگی لازم دست پیدا نکرده ایم.

او ادامه داد: می دانم که تیم در بعضی از دقایق بد بازی کرد با این حال تساوی برابر دانمارک یک ناکامی و شکست برای ما نیست. برای پیروز شدن باید در طول ۹۰ دقیقه خوب بود و کم ترین نوسان را داشت. فرصت لازم برای بهتر شدن را داریم.

یواخیم لوو درباره عملکرد مت هوملس و توماس مولر بعد از بازگشت به ترکیب ژرمن ها گفت: این دو بازیکن باید بیشتر در کنار تیم باشند. با این حال با شرایط تیم ملی آشنا هستند و ارتباط بسیار خوبی با دیگر بازیکنان برقرار کردند.