اعزام ۳ رشته تکواندو
اعزام ۳ رشته تکواندو
رییس فدراسیون ناشنوایان از اعزام ۳ رشته ورزشی تکواندو، جودو و کشتی به مسابقات قهرمانی آسیا قرقیزستان در اسفندماه خبر داد.

مهران تیشه گران در گفت وگو با

حاشیه ورزش

، اظهار کرد: مسابقات ناشنوایان قهرمانی آسیا از ۱۱ تا ۲۰ اسفند در قرقیزستان برگزار می شود که با تصمیم هیات رییسه فدراسیون، کاروان ایران نیز با ۷۰ نفر (ورزشکار، کادر فنی و همراه) در ۳ رشته ورزشی جودو، تکواندو و کشتی در این مسابقات حضور خواهد داشت.

وی گفت: هر چند از نظر منابع مالی برای اعزام این سه رشته ورزشی به قرقیزستان در مضیقه هستیم، اما با هماهنگی انجام شده با وزارت ورزش و با حمایت اعضای هیات رییسه سعی داریم کاروان کیفی و مدال آور به این رقابتها اعزام کنیم.

رییس فدراسیون ناشنوایان درباره زمان برگزاری اردوهای این سه رشته برای شرکت در قهرمانی آسیا، افزود: با توجه به این که فرصت کمی تا آماده‌سازی ورزشکاران برای شرکت در این رقابتها داریم، براساس هماهنگی انجام شده با روسای انجمن‌های این سه رشته ورزشی قرار است طی چند روز آینده اردوهای آماده‌سازی جودو، کشتی و تکواندو را برگزار کنیم تا ورزشکاران دغدغه‌ای برای شرکت در قهرمانی آسیا نداشته باشند.

وی در پایان گفت: با توجه به پیشینه قهرمانی در این ۳ رشته ورزشی، تلاش بر این است که از جایگاه قهرمانی خود در قرقیزستان دفاع کنیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم.