اعزام 16 فرنگی‌کار ناشنوا به قهرمانی جهان ترکیه/تلاش فرنگی کاران برای کسب سکو
اعزام 16 فرنگی‌کار ناشنوا به قهرمانی جهان ترکیه/تلاش فرنگی کاران برای کسب سکو

مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی ناشنوایان با اشاره به اعزام ۱۶ کشتی‌گیر در رده سنی جوانان و بزرگسالان به قهرمانی جهان ترکیه، گفت: در رده سنی بزرگسالان شانس بیشتری برای کسب سکو داریم. جمشید خیرآبادی در گفت و گو با حاشیه ورزش، اظهار کرد: برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان ترکیه ۱۶ کشتی‌گیر […]

مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی ناشنوایان با اشاره به اعزام ۱۶ کشتی‌گیر در رده سنی جوانان و بزرگسالان به قهرمانی جهان ترکیه، گفت: در رده سنی بزرگسالان شانس بیشتری برای کسب سکو داریم.

جمشید خیرآبادی در گفت و گو با حاشیه ورزش، اظهار کرد: برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان ترکیه ۱۶ کشتی‌گیر (۱۰ نفر در بزرگسالان و ۶ نفر در جوانان) را طی چهار مرحله اردوی آمادگی انتخاب کردیم که این نفرات از فردا ۶ خرداد به همراه ۱۰ حریف تمرینی به اردوی آمادگی که در اراک برگزار می شود، دعوت شدند.

وی در ارزیابی از وضعیت فرنگی کاران برای شرکت در قهرمانی جهان افزود: با توجه به زمان کمی که برای آماده سازی تیم داشتیم، فرنگی کاران ناشنوا طی برگزاری ۴ مرحله اردو با تلاش و زحمات مربیان باتجربه به آمادگی نسبی رسیده اند و شرایط راضی کننده است. البته در تیم بزرگسالان وضعیت برای کسب سکو امیدوارکننده تر از جوانان است.

مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی از ترکیه، روسیه و گرجستان به عنوان حریفان اصلی ایران در رقابتهای قهرمانی جهان ترکیه نام برد و افزود: برای کسب سکو در قهرمانی جهان شرایط سختی را برابر این سه تیم خواهیم داشت.

وی همچنین پیرامون این پرسش که در چه وزنهایی شانس بیشتری برای کسب مدال داریم، گفت: در تمام‌ وزنها برای کسب مدال شرایط خوبی داریم، اما در  سبک وزن شانس کسب مدال بیشتر است.
خیرآبادی در پاسخ به این پرسش که چقدر نسبت به حریفان جهانی شناخت دارید، خاطرنشان کرد: این تیم چون بعد از ۲ سال در تورنمنت رسمی حضور پیدا می کند، شناخت کافی نسبت به حریفان نداریم و کار سختی را در ترکیه خواهیم داشت.