اعضای کادر سرپرستی ایران در المپیک توکیو معرفی شدند
اعضای کادر سرپرستی ایران در المپیک توکیو معرفی شدند
نصرالله سجادی سرپرست کاروان ورزش ایران در بازی های المپیک توکیو ترکیب کادر سرپرستی این کاروان را معرفی کرد.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، نشست کادر سرپرستی کاروان اعزامی ایران به المپیک ۲۰۲۰ توکیو صبح امروز و با حضور رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای کادر در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

در نشست ظهر امروز که در سالن جلسات کمیته ملی المپیک برگزار شد دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به دعوت سرپرست کاروان در این جلسه حاضر شد و ضمن تاکید چند مورد مهم از جمله همدلی و انسجام در کادر و فعالیتها برای کادر سرپرستی و کاروان اعزامی آرزوی موفقیت کرد.

دکتر صالحی امیری در ابتدای این نشست اظهار داشت: حضور دکتر سجادی و این کادر نسبتا جوان در کنار ایشان باعث ایجاد دلگرمی است و مطمئنا با سخت کوشی و حس مسئولیتی که در تک تک اعضا سراغ دارم دغدغه خاصی در زمینه مسایل اجرایی و فنی نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: بحث اصلی من بحث اخلاق محوری، همدلی و انسجام در کادر است که می تواند تضمینی بر موفقیت فعالیتهای شما در هر شرایطی باشد. انتظار دارم در تمامی فعالیتها و مسئولیتهای مربوطه و در کنار مدیر با تجربه و دلسوزی همچون دکتر سجادی مسئولیت پذیری را سرلوحه کار خود قرار دهید.

در ادامه جلسه دکتر سجادی سرپرست کاروان اعزامی به معرفی اعضای کادر و مسئولیتهای هر کدام از آنها پرداخت و گزارشی را از فعالیتهای انجام شده تاکنون در بخش های مختلف کاروان به رئیس کمیته ملی المپیک ارائه داد.

اعضای کادر سرپرستی ایران در المپیک توکیو معرفی شدند

پیمان فخری نیز با ارائه پاورپوینتی کامل به ارائه گزارش از شرایط حضور کاروان ایران و اطلاعات فنی بازیها به حاضرین پرداخت. در ادامه نشست هر کدام از اعضا سئوالات و پیشنهادات مربوط به واحد و مسئولیت خود را مطرح کردند و دکتر سجادی نیز به این موارد پاسخ داد.

طبق اعلام دکتر نصراله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک ۲۰۲۰ توکیو اعضای کادر سرپرستی به شرح زیر می باشند:
* پیمان فخری: معاون کاروان
* فرید فتاحیان: مسئول امور بین الملل کاروان
* محمود عبدالهی: مسئول رسانه ای کاروان
* اصغر فرخی: مسئول امنیت کاروان
* دکتر غلامرضا نوروزی: مسئول پزشکی کاروان
* سید احمد بابایی: مسئول مالی کاروان
* حمید سلامی: مسئول تشریفات کاروان
* بهداد سلیمی: عضو کادر سرپرستی کاروان
* مهدی چراغی: عضو کادر سرپرستی کاروان
* فاطمه موسوی زاده: عضو کادر سرپرستی کاروان
* دکتر اشکان اردیبهشت: عضو کادر سرپرستی کاروان

گفتنی است دکتر نوروزی و دکتر اردیبشهت به دلیل حضور در نشست کرونا در این جلسه حضور نداشتند.