اعلام آمادگی اروه رنار برای جدایی از عربستان
اعلام آمادگی اروه رنار برای جدایی از عربستان
سرمربی فرانسوی تیم ملی فوتبال عربستان برای جدایی از این تیم و برعهده گرفتن هدایت تیم ملی فوتبال بلژیک اعلام آمادگی کرده است.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از Nieuwsblad، تیم ملی فوتبال بلژیک در جام جهانی ۲۰۲۲ نتوانست انتظارات را برآورده کند و حتی از مرحله گروهی هم به دور بعد صعود نکرد.

فدراسیون فوتبال بلژیک تصمیم گرفت که به همکاری خود با مارتینس پایان دهد و این مربی اسپانیایی هدایت تیم ملی فوتبال پرتغال را برعهده گرفت.

از اروه رنار، سرمربی فرانسوی عربستان به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی هدایت تیم ملی فوتبال بلژیک یاد می‌شود. این مربی فرانسوی که هدایت عربستان را برعهده دارد برای فسخ قرارداد با این تیم اعلام آمادگی کرده است و حاضر است که هدایت تیم ملی فوتبال بلژیک را برعهده بگیرد.

از تیری آنری و میشل دوم به عنوان دیگر گزینه‌های هدایت بلژیک سخن به میان می‌آید که شانس رنار بیشتر از این دو گزینه است.

طبق اعلام روزنامه Nieuwsblad بلژیک، رنار آمادگی خود را برای قبول هدایت بلژیک اعلام کرده و تاکید کرده که برای او کیفیت تیم مهم‌تر از پول است؛ البته این مربی فرانسوی با تیم ملی فوتبال عربستان قرارداد دارد.

رنار سومین سال حضورش در تیم ملی فوتبال عربستان را تجربه می‌کند و عملکرد بسیار خوبی در این تیم داشته است. او توانست آرژانتین را در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شکست دهد هر چند که در نهایت تیم او نتوانست از مرحله گروهی صعود کند.