الدر شمورودوف: به خاطر مورینیو به رم آمدم
الدر شمورودوف: به خاطر مورینیو به رم آمدم
الدر شمورودوف، مهاجم ازبکستانی رم از بازی کردن زیر نظر ژوزه مورینیو بسیار خوشحال است.

به گزارش “حاشیه ورزش “، ژوزه مورینیو از همان بدو ورود به رختکن جالوروسی خواهان جذب حداقل یک مهاجم جدید شد و در هفته های اخیر الدر شمورودوف و تامی آبراهام لباس رم را به تن کرده اند. حالا مهاجم ازبکستانی و سابق جنوا در مصاحبه ای مدعی شد مشکلی با بازی کردن در کنار تامی آبراهام در خط حمله جالوروسی ندارد.

الدر شمورودوف گفت: “باید اعتراف کنم که در بازی کردن در کناره ها به عنوان وینگر و حضور در پست مهاجم مرکز هیچ تفاوتی برای من وجود ندارد و من در هر دو موقعیت احساس خوبی دارم. قبل از ورود به باشگاه بزرگی مانند رم روی پیشرفت خودم تمرکز داشته و نمی خواستم خیلی عجله کنم.

حالا نیز می خواهم روی موفقیت رم در فصل پیش رو فکر کنم. باید به پیروزی برسیم و هدف ما نه فقط کسب موفقیت در چند بازی، بلکه فتح جام در این فصل است. من می خواهم جام های زیادی را برای این شهر به ارمغان بیاورم.

من و ژوزه مورینیو یکدیگر را دو سال پیش در مسکو ملاقات کردیم و وقتی خبر پیشنهاد جالوروسی رسید نمی توانستم منتظر بمانم. رم یک باشگاه بزرگ است، اما حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت این تیم نیز یکی از دلایلی بود که من تصمیم گرفتم بیایم. مورینیو یکی از بهترین مربیان جهان است و من می خواهم زیر نظر او پیشرفت کنم.

انتقال تامی آبراهام به رم؟ مهم این است که همه اتفاقات به سود باشگاه رم رقم بخورد. اگر قرار باشد در کنار تامی آبراهام بازی کنم این کار را انجام خواهد داد و اگر بنا بر این باشد که برای حضور در ترکیب صبر کنم نیز این موضوع را می پذیرم.”