النصر یک مدافع دیگر جذب می کند
النصر یک مدافع دیگر جذب می کند
باشگاه النصر قصد دارد تا اسر هوساوی مدافع 19 ساله تیم الوحده عربستان را به خدمت بگیرد.

به گزارش حاشیه ورزش، حضور فعال تیم النصر در بازار نقل و انتقالات تابستانی ادامه دارد و این تیم پس از جذب چند بازیکن مطرح، حالا در پی به خدمت گیری یکی از مدافعین آینده دار عربستانی است.

روزنامه الریاضیة اعلام کرد که باشگاه النصر با اسر هوساوی مدافع 19 ساله تیم الوحده عربستان به توافق رسیده است. قرارداد این بازیکن با باشگاهش آماتور بوده و طبق قوانین موجود در فوتبال عربستان، بازیکنان بالای 18 سال که قراردادشان آماتور باشد، می توانند از تیمشان جدا شوند.

به این ترتیب النصر پس از جذب فونس موری بازیکن فصل قبل ویارئال اسپانیا، وینسنت ابوبکر مهاجم تیم ملی کامرون و بشیکتاش ترکیه، اندرسون تالیسکا هافبک برزیلی فصل گذشته گوانگژو، محمد الفتیل مدافع عربستانی و سابق الاهلی و همچنین بازگرداندن جلال الدین ماشاریپوف ازبک، حالا دسر هوساوی مدافع19 ساله عربستانی را نیز به زودی جذب خواهد کرد.

النصر حریف تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی ACL است. این تیم که موفق نشد سهمیه فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند، به دنبال قهرمانی در رقابت های امسال است تا بتواند در فصل بعد حضور داشته باشد. دیدار نماینده عربستان با تبریزی ها، 23 شهریور برگزار می شود.

  • منبع خبر : ورزش سه