امسال هم مدعی قهرمانی در لیگ کشتی هستیم
امسال هم مدعی قهرمانی در لیگ کشتی هستیم
قهرمان رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد امسال هم با سرمربیگری رضا یزدانی و جذب نفرات عنوان‌دار به دنبال تکرار و دفاع از عنوان قهرمانی است.

به گزارش “حاشیه ورزش  ” به نقل از مهر، تیم صنایع مازندران امسال هم در شرایطی خود را مهیای حضور در لیگ برتر کشتی آزاد می‌کند که باز هم رضا یزدانی دارنده دو مدال طلا و دو برنز رقابتهای جهان را به عنوان سرمربی در اختیار دارد. ضمن اینکه هادی حبیبی قهرمان آسیا و رئیس اسبق سازمان لیگ هم در کنار محمود اسماعیل پور مربی اسبق تیم ملی، سعید نیستانی و مسعود نصیری به عنوان مربی در این تیم حضور خواهند داشت.

در همین راستا هادی حبیبی با اعلام اینکه تیم صنایع مازندران به عنوان قهرمان لیگ برتر سال گذشته، امسال هم برای دفاع از عنوان قهرمانی به میدان خواهد رفت به خبرنگار مهر گفت: تاکنون با چند کشتی گیر عنواندار جهان برای حضور در لیگ برتر قرارداد بستیم که امیدوارم امسال هم مثل سال گذشته با تکیه بر پتانسیل تیم مان بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

سرپرست اسبق تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: سال گذشته نیز تنها با تکیه بر داشته‌های خودمان توانستیم قهرمان شویم و در حالی که حمایت‌ها و تدارکات تیم‌های دیگر را نداشتیم توانستیم با شایستگی جام قهرمانی را بالای سر ببریم. البته حضور رضا یزدانی در رأس امور تیم و کنار آزادکاران نقطه قوت تیم ماست که می‌تواند امسال هم بسیار تأثیرگذار باشد.

حبیبی در خصوص گروهی که تیمش در آن قرار دارد گفت: تیم ما در گروه “ب” رقابتها قرار دارد که با تیم‌های ستارگان ساری، مقاومت البرز و شهدای پاس ساری هم‌گروه هستیم. بی تردید برای هر کدام از دیدارهای خودمان برنامه داریم و با تکیه بر تجربه سال قبل و همچنین آنالیز دقیق مهره‌های حریف به میدان می‌رویم تا گام به گام به قهرمانی نزدیکتر شویم.

وی افزود: این در حالیست که تیم‌های پتروپالایش بلیش تاکستان، نیروی زمینی ارتش، انبوه سازان هوتن و دانشگاه آزاد هم در گروه الف قرار دارند و ما مسابقات ان گروه را هم با دقت رصد خواهیم کرد تا در صورت صعود بتوانیم عملکرد خوبی در مراحل نهایی داشته باشیم.

طبق اعلام هادی حبیبی مربی تیم صنایع مازندران تاکنون قرارداد رحمان عموزاد دارنده مدال طلای رقابت‌های جهانی ۲۰۲۲ صربستان و قهرمان آسیا، محمد جواد ابراهیمی دارنده ۲ مدال طلای آسیا و قهرمان جوانان جهان، علی سوادکوهی دارنده ۳ مدال طلا، نقره و برنز آسیا، فرزاد عموزاد قهرمان جوانان جهان، نادر حاج آقانیا، محمد مهدی یگانه جعفری، محمدباقر یخکشی، حسین ابوذری، سید عرفان جعفریان عنواندار نوجوانان جهان، بهروز حیدری، محمدعلی عموزاد، محمد رمضان پور، عادل پنائیان به امضا رسیده است.

مرحله مقدماتی بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) از روز ۲۲ مهرماه آغاز می‌شود.

  • منبع خبر : ورزش سه