امیدواری کادرفنی تیم ملی فوتسال به گروه‌بندی تورنمنت تایلند
امیدواری کادرفنی تیم ملی فوتسال به گروه‌بندی تورنمنت تایلند

کادرفنی تیم ملی فوتسال امیدوار است تیم ایران در گروهی دشوار در تورنمنت تایلند قرار بگیرد. به گزارش حاشیه ورزش، با اعلام رسمی اسامی تیم‌های شرکت‌کننده در تورنمنت تایلند، حضور ۵ تیم راه‌ یافته به جام‌جهانی لیتوانی۲۰۲۱ در این رقابت‌های معتبر قطعی شده که حضور میزبان جام‌جهانی (لیتوانی) در تایلند یکی از جذاب‌ترین آن‌ها است. […]

کادرفنی تیم ملی فوتسال امیدوار است تیم ایران در گروهی دشوار در تورنمنت تایلند قرار بگیرد.

به گزارش حاشیه ورزش، با اعلام رسمی اسامی تیم‌های شرکت‌کننده در تورنمنت تایلند، حضور ۵ تیم راه‌ یافته به جام‌جهانی لیتوانی۲۰۲۱ در این رقابت‌های معتبر قطعی شده که حضور میزبان جام‌جهانی (لیتوانی) در تایلند یکی از جذاب‌ترین آن‌ها است.

طبق اعلام رسمی کمیته برگزاری مسابقات، پنج تیم ایران، لیتوانی، مصر، تایلند و ازبکستان به عنوان تیم‌های جهانی و تیم‌های تاجیکستان، کوزوو و موزامبیک به عنوان سه تیم دیگر، شرکت کنندگان این تورنمنت جذاب را تشکیل می‌دهند. جدا از فرصت بازی با لیتوانی به عنوان میزبان جام جهانی، بازی با تیم‌های تایلند، ازبکستان و مصر نیز محک مناسبی است. این تیم‌ها گرچه در رنکینگ از ایران پایین‌تر هستند اما به لحاظ تدارکاتی می‌توانند حریف مناسبی برای ایران باشند به خصوص که این تیم‌ها در جام جهانی هم حضور دارند.

کوزوو نیز یکی از تیم‌های حاضر در این پیکارهاست که با توجه به هم‌گروهی ایران با صربستان در جام جهانی، ماکتی از این تیم است و ناظم الشریعه می‌تواند با شبیه سازی کوزوو به صربستان برای مصاف با تیم اروپایی در جام جهانی تیمش را محک خوبی بزند.

از سوی دیگر تیم ایران پیش از این راضی به بازی با تیم‌هایی چون عمان،عراق و ارمنستان در تورنمنت صدرا شده بود که این رقابت‌ها لغو شد و در این شرایط بازی با تیم‌هایی چون موزامبیک یا تاجیکستان نیز فرصت خوبی است تا بازیکنان به هماهنگی رسیده و پا به توپ شوند.

کادرفنی تیم ملی امیدوار است گروه‌بندی این مسابقات به نحوی باشد که حریفان قدرتمند در گروه ایران قرار گرفته تا تیم ملی محکی جدی را در این بازی‌ها تجربه کند.

گفتنی است این رقابت‌ها از ۲۹ تیر ماه ۱۴۰۰ به مدت یک هفته و در قالب دو گروه ۴ تیمی برگزار خواهد شد که هر از هر گروه دو تیم راهی دور حذفی خواهند شد. قرعه کشی این رقابت‌ها در هفته جاری به صورت رسمی برگزار خواهد شد.