ام باپه یا هالند؟ پاسخ کریستیانو رونالدو
ام باپه یا هالند؟ پاسخ کریستیانو رونالدو

ستاره پرتغالی یوونتوس به این سوال که کیلیان ام باپه بهتر است یا ارلینگ هالند واکنش نشان داد. به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از le۱۰sport، کیلیان ام باپه و ارلینگ هالند را باید بهترین مهاجمان حال حاضر فوتبال جهان دانست که مشتریان زیادی دارند. بسیاری براین باور هستند که این دو بازیکن جوان […]

ستاره پرتغالی یوونتوس به این سوال که کیلیان ام باپه بهتر است یا ارلینگ هالند واکنش نشان داد.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از le۱۰sport، کیلیان ام باپه و ارلینگ هالند را باید بهترین مهاجمان حال حاضر فوتبال جهان دانست که مشتریان زیادی دارند.

بسیاری براین باور هستند که این دو بازیکن جوان جای کریستیانو رونالدو و لیونل مسی را خواهند گرفت و اتفاقا خبرهای درباره پیوستن آنها به رئال مادرید و بارسلونا به گوش می رسد.

کریستیانو رونالدو درباره این سوال که کدام یک از این دو بازیکن بهتر هستند، اینگونه پاسخ داد: سخت است که بین این دو بازیکن دست به انتخاب زد اما براین باور هستم که دیدن نسل جدید از بازیکنان بااستعداد مثل ام باپه و هالند جذاب است.

او ادامه داد: بعضی از بازیکنان بااستعداد تنها یکی دو فصل می درخشند و بعد از آن افت می کنند. ام باپه و هالند اگر می خواهند که ستاره های واقعی باشند باید ثبات داشته باشند و همیشه خوب باشند. بدون شک این اصلا آسان نیست و نیاز به آمادگی ذهنی و بدنی بالایی دارد.

کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در ۱۵ سال اخیر همواره آمار خیره کننده ای داشته اند تا جایی که مسی ۶ توپ طلا و رونالدو ۵ توپ به دست آورده اند این درحالی است که ام باپه و هالند هنوز در اول راه هستند و چنین جایزه معتبری را کسب نکرده اند.