انریکه: بد شانس بودیم
انریکه: بد شانس بودیم
سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا بعد از تساوی برابر سوئد گفت که تیمش بدشانس بوده است.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از الموندو، تیم ملی فوتبال اسپانیا رقابت های یورو 2022 را با تساوی بدون گل برابر سوئد آغاز کرد.

لوئیس انریکه در نشست خبری بعد از بازی گفت: وقتی که گل نمی زنیم همواره انتقادهای وجود دارد. ما در درجه نخست به دنبال خلق موقعیت هستیم و فکر می کنم که در این زمینه موفق بودیم. زمین بازی خوب نبود و بازیکنان به سختی می توانستند توپ را کنترل کنند البته این بهانه نیست بلکه یک واقعیت است. با این حال ما فرصت های داشتیم که از آنها استفاده نکردیم.

او ادامه داد: تیم ما کاملا کنترل بازی را در اختیار داشت و تیم برتر میدان بود. سوئد تنها روی ارسال های بلند دروازه ما را تهدید کرد. تساوی برای من و بازیکنان و هواداران نتیجه بدی است اما دست از تلاش برنمی داریم.سبک بازی سوئد برای ما همیشه مشخص است. آنها دو فرصت داشتند این درحالی بود که ما چندین فرصت گلزنی را خلق کردیم. امشب ما بد شانس بودیم. دو بازی دیگر باقیمانده است و باید هر دو را ببریم تا با صدرنشینی صعود کنیم.

انریکه درباره شعار بر علیه موراتا گفت: من که چنین چیزی ندیدم. هواداران موراتا را تشویق کردند. موارتا هم در دفاع و هم در حمله خوب است و من وظیفه دارم که به حمایت از بازیکنانم بپردازم. هواداران باید از بازیکنان حمایت کنند.