اهدای پاداش به پورشیب در صورت کسب مدال المپیک توسط گنج زاده
اهدای پاداش به پورشیب در صورت کسب مدال المپیک توسط گنج زاده

در صورت تصویب ستاد عالی بازی ها قرار است اگر سجاد گنج زاده در المپیک مدال گرفت به ذبیح الله پورشیب نیز پاداش تعلق بگیرد. به گزارش حاشیه ورزش، رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک و نصرالله سجادی سرپرست کاروان از اردوی تیم ملی کاراته بازدید کردند. در این بازدید صحبتی مطرح شد مبنی […]

در صورت تصویب ستاد عالی بازی ها قرار است اگر سجاد گنج زاده در المپیک مدال گرفت به ذبیح الله پورشیب نیز پاداش تعلق بگیرد.

به گزارش حاشیه ورزش، رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک و نصرالله سجادی سرپرست کاروان از اردوی تیم ملی کاراته بازدید کردند.
در این بازدید صحبتی مطرح شد مبنی براینکه در جلسه ستاد عالی بازی ها مصوب کنند هر مدالی سجاد گنج زاده در المپیک گرفت معادل نصف پاداش گنج زاده را به ذبیح الله پورشیب بدهند.

همچنین قرار است در رونمایی از تندیس قهرمانان المپیک از پورشیب هم تجلیل شود.

شهرام هروی در این مورد بیان کرد: آقای صالحی‌امیری خود به دنبال این موضوع است و قرار است با وزیر هم صحبت کند تا پاداش پورشیب تصویب شود. پاداش پورشیب بستگی به مدال سجاد گنج‌زاده دارد. پورشیب هم فردی فکر نکرد و جمع را در نظر گرفته است. او با اینکه سهمیه داشته اما نمی‌تواند در المپیک شرکت کند با این شرایط باز هم کنار تیم است.
او در مورد کسب سهمیه سوم کاراته مردان گفت: اگر اتفاق خاصی نیفتد مهدی زاده می‌تواند سهمیه المپیک را بگیرد.

به گزارش حاشیه ورزش، تیم ملی کاراته فردا صبح عازم فرانسه می شود