ایران فینالیست والیبال ساحلی زیر 21 سال آسیا شد
ایران فینالیست والیبال ساحلی زیر 21 سال آسیا شد

تیم والیبال ساحلی الف ایران با شکست تایلند به دیدار ‌نهایی مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال مردان آسیا راه یافت. به گزارش حاشیه ورزش، مرحله نیمه‌نهایی چهارمین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر ۲۱ سال آسیا امروز (پنج‌شنبه) با دو دیدار در تایلند پیگیری شد. تیم والیبال ساحلی الف ایران (ابوالحسن خاکی‌زاده – سینا […]

تیم والیبال ساحلی الف ایران با شکست تایلند به دیدار ‌نهایی مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال مردان آسیا راه یافت.

به گزارش حاشیه ورزش، مرحله نیمه‌نهایی چهارمین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر ۲۱ سال آسیا امروز (پنج‌شنبه) با دو دیدار در تایلند پیگیری شد.

تیم والیبال ساحلی الف ایران (ابوالحسن خاکی‌زاده – سینا شوکتی) در این مرحله به مصاف تایلند دو رفت و دو بر یک این تیم را شکست داد و راهی دیدار نهایی شد.

ملی‌پوشان ساحلی ایران در ست دوم این مسابقه ۲۱ بر ۱۷ مغلوب تایلند شدند، اما در ست‌های اول و سوم با امتیازهای ۲۱ بر ۱۲ و ۱۵ بر ۱۰ حریف خود را شکست دادند و به عنوان نخستین فینالیست این رقابت‌ها معرفی شدند.

در دیگر مسابقه این مرحله نیز تیم‌های تایلند یک و سه با یکدیگر بازی کردند و نماینده نخست کشور میزبان دو بر یک حریف خود را شکست داد و به دیدارنهایی راه یافت.

دیدارهای رده‌بندی و نهایی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی مردان زیر ۲۱ سال آسیا ظهر امروز (پنج‌شنبه) در شهر ناخون پاتوم تایلند پیگیری خواهد شد و تیم الف ایران که قبلا سهمیه مسابقات جهانی را کسب کرده است، از ساعت ۱۴ به وقت تایلند و ۱۱ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران برای کسب مقام قهرمانی به مصاف تایلند یک می‌رود.