ایران هم‌چنان محروم!
ایران هم‌چنان محروم!

عربستان سعودی خود را آماده میزبانی مراحل حذفی و فینال لیگ قهرمانان آسیا می‌کند. به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از الشرق الاوسط، ادامه شیوع ویروس کرونا و افزایش شمار مبتلایان به نوع جدید جهش یافته ویروس باعث شد تا کنفدراسیون فوتبال آسیا مانند سال قبل تصمیم بگیرد که این رقابت‌ها به صورت تک […]

عربستان سعودی خود را آماده میزبانی مراحل حذفی و فینال لیگ قهرمانان آسیا می‌کند.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از الشرق الاوسط، ادامه شیوع ویروس کرونا و افزایش شمار مبتلایان به نوع جدید جهش یافته ویروس باعث شد تا کنفدراسیون فوتبال آسیا مانند سال قبل تصمیم بگیرد که این رقابت‌ها به صورت تک بازی و متمرکز برگزار شود.

کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته اعلام کرد که مرحله یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال 2021 هم به صورت تک بازی و متمرکز برگزار خواهد شد.

AFC از کشورهایی که خواستار میزبانی هستند درخواست کرده که پیشنهاد میزبانی خود را آماده و آن را با شرح همه جزئیات به مقر این کنفدراسیون بفرستند.

عربستان سعودی یکی از کشورهای است که خواستار میزبانی مراحل حذفی و فینال لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری شده است.

یک منبع در فدراسیون فوتبال عربستان در گفت و گو با الشرق الاوسط این موضوع را تایید کرد و گفت: عربستان قصد دارد که میزبانی فینال و مراحل حذفی لیگ قهرمانان آسیا را برعهده بگیرد.

عربستان میزبانی بازی های سه گروه را در مرحله مقدماتی هم برعهده داشت و این باعث شده تا شانس بالایی برای گرفتن میزبانی این رقابت ها نیز داشته باشد.

به گزارش حاشیه ورزش، ایران به بهانه‌ی تحریم و نداشتن زیرساخت فوتبالی و مقابله با کرونا در طی سال‌های اخیر از گردونه رقابت کسب میزبانی لیگ قهرمانان و انتخابی جام‌جهانی محروم بوده است.