بازسازی پیست اسکیت آزادی پس از ۱۰ سال
بازسازی پیست اسکیت آزادی پس از ۱۰ سال
مدیر تیم‌های ملی اسکیت از نصب ۲۳۰ صندلی در آکادمی اسکیت آزادی و بازسازی آن بعد از ۱۰ سال خبر داد.

محسن هنرجو در گفت وگو با حاشیه ورزش ، با اشاره به اعزام تیم ملی اسکیت برد به مسابقات انتخابی کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس در شارجه امارات، اظهار کرد: این مسابقات از ۹ بهمن به مدت یک هفته در شارجه امارات برگزار می‌شود که تیم اسکیت برد ایران برای اولین بار جهت کسب سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس ۸ بهمن راهی این رقابتها خواهد شد.

وی با اشاره به بازسازی پیست اسکیت آزادی بعد از ۱۰ سال، خاطرنشان کرد: این پیست تقریبا نزدیک به ۱۰ سال است که هیچ بازسازی روی آن صورت نگرفته بود و شرایط مناسبی برای تمرین نداشت، به طوری که آسفالت آن کاملا از بین رفته و ورزشکار برای تمرین با مشکلات زیادی مواجه بود که با پیگیریهای فدراسیون و با کمک‌های مردمی این پیست در حال بازسازی است.

مدیر تیم های ملی اسکیت همچنین از نصب ۲۳۰ صندلی در آکادمی اسکیت آزادی خبر داد و افزود: اکثر صندلی‌های این آکادمی تخریب و شرایط مناسبی برای جایگاه تماشاگران نداشت که در راستای نوسازی و تجهیز آکادمی اسکیت آزادی از سوی فدراسیون، ۲۳۰ صندلی در جایگاه تماشاگران این آکادمی نصب شد، البته پیش از این نیز سقف آکادمی تجهیز و نوسازی شده بود.

وی در پایان یکی دیگر از مشکلات ورزشکاران اسکیت را نداشتن خوابگاه عنوان کرد و گفت: خوابگاه پیست اسکیت آزادی سالهاست که نیمه ساخت باقی مانده و تکمیل نشده است، به طوری که مجبوریم از خوابگاه سایر فدراسیون‌ها استفاده کنیم. امیدوارم در راستای بازسازی و نوسازی آکادمی اسکیت، خوابگاه پیست نیز زودتر تکمیل شود تا در ادامه کار مشکلی برای آماده‌سازی ورزشکاران نداشته باشیم.