بازگشت سرمربی والیبال برزیل به تمرین پس از 36 روز مبارزه با ویروس کرونا
بازگشت سرمربی والیبال برزیل به تمرین پس از 36 روز مبارزه با ویروس کرونا

سرمربی تیم ملی والیبال برزیل پس از ۳۶ روز بستری در بیمارستان به دلیل شیوع کرونا از بیمارستان مرخص شد و به تمرینات تیم ملی والیبال برزیل بازگشت. به گزارش حاشیه ورزش، رنان دال زوتو سرمربی تیم ملی والیبال برزیل که در هفته های گذشته به کرونا مبتلا شده به دلیل وخامت حالش، در بیمارستان […]

سرمربی تیم ملی والیبال برزیل پس از ۳۶ روز بستری در بیمارستان به دلیل شیوع کرونا از بیمارستان مرخص شد و به تمرینات تیم ملی والیبال برزیل بازگشت.

به گزارش حاشیه ورزش، رنان دال زوتو سرمربی تیم ملی والیبال برزیل که در هفته های گذشته به کرونا مبتلا شده به دلیل وخامت حالش، در بیمارستان بستری شده و نتوانست تیم ملی والیبال برزیل را در رقابت های لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۱ همراهی کند.

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده، تیم ملی والیبال برزیل تمرینات خود را برای بازی های المپیک آغاز کرده است. از تمرینات این تیم که در سائو پائولو پیگیری می شود خبرهای خوبی برای زردپوشان به گوش می رسد چرا که رنان دال زوتو موفق شده با ویروس کرونا مبارزه کند و پس از هفته ها بهبودی خود را به دست بیاورد.

این سرمربی برای مقابله با ویروس کرونا ۳۶ روز را در بیمارستان بستری بود و حتی در برخی از زمان ها با کمک دستگاه ها تنفس می کرد.

رنان دال زوتو که موفق نشده بود تیم ملی والیبال برزیل را در رقابت های لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۱ همراهی کند، در طول مسابقه با شاگردانش در تماس بود. پس از اتمام این رقابت ها و بهبوی زوتو، این سرمربی مستقیما ترکیب ۱۲ نفره برزیل را برای المپیک اعلام کرده و با تشویق و استقبال بازیکنان تمرینات خود را در کنار تیم ملی والیبال برزیل شروع کرد.